Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Liczne zrosty i nierówności na czole po niciach APTOS

Anonim
Anonim
Warszawa · Utworzono: 15 kwi 2021 · Ostatnia odpowiedź 26 wrz 2022

Około roku temu przeszłam zabieg uniesienia brwi nićmi APTOS (te najdroższe na rynku). Od tego czasu chodzę tylko z grzywką, zostałam znacznie oszpecona. Na czole mam odznaczające się trójkąty, zgrubienia i nierówności. Zabieg wykonywał doświadczony lekarz. Czy jest możliwość wyjęcia tych nici oraz jednoczasowo zrobić zabieg, który usunie nierówności? Bardzo proszę o pomoc specjalistów

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Alicja_Wide_ska
    26 wrz 2022

    Odezwij się proszę, jak teraz wygląda Twoja sytuacja ☺ Szczerze ci współczuję, bo odczułam na własnej skórze, jakie piętno potrafi odcisnąć nieprawidłowo wykonany zabieg estetyczny. Miałam podobny problem jakiś czas temu, ale się nie poddałam! Postanowiłam iść do lekarza rekomendowanego przez innych. Trafiłam do dr Marka Wasiluka. Poprawił mi to, co w moim mniemaniu było już nie do odratowania. Nie będę się już rozpisywać na temat specyfikacji problemu, bo to dość dłuuuga historia i moja wewnętrzna walka, ale bardzo polecam ci iść do kogoś takiego. Czasami rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki ☺

  • Anonim
    gosc171377
    21 lip 2022

    Napisz proszę jak dzisiaj Twoje czoło

  • Anonim
    Misiaczek_PL
    16 cze 2021

    Czy byłaś na konsultacjach u innych lekarzy po tym zabiegu? Czy coś proponowali? Jestem w podobnej sytuacji, dlatego jestem ciekawa. Miałam zabieg niespełna miesiąc temu i obawiam się, że efekt jest nieodwracalny.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama