Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Opadanie czubka nosa po korekcji nićmi Aptos

Anonim
Mia
Użytkownik wyróżniony
Warszawa · Utworzono: 27 cze 2020 · Ostatnia odpowiedź 18 maj 2021

Miałam korekcje nosa nićmi Aptos, zaraz po zabiegu efekt super, nosek lekko zadarty, jest 3 dni po zabiegu, nos jest prosty, ale zaczął opadać. Jak nadal będzie opadać to się zalamię, bo już mi się nie podoba. Moim problemem był opadający koniuszek, długość nosa była ok. Czy nos po tylu dniach może jeszcze opadać? Jak opadnie, to wrócę do punktu wyjścia. Jest już teraz taki, jak był, brakuje może 5 mm, może 3 mm, żeby wyglądał na opadnięty.

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Magdalena_P_oszaj
    18 maj 2021

    Witam, a jak wygląda rekonwalesencja po takim zabiegu?

  • Anonim
    Wiolet
    20 mar 2021
    Najlepszy komentarz

    Witam, ja jestem miesiąc po zabiegu i mam podobnie, na dodatek nos od spodu jeszcze jest obrzmiały i boli. Zabieg robiła doświadczona pani doktor. Pytałam, czy to normalne, że tak jest i podobno to normalne, ale ja mam tak jak przed zabiegiem, jedynie to, że nos jest trochę napięty. Nie polecam.

  • Anonim
    Monika7
    22 gru 2020

    Mi też tak sie stało, a lekarz jest bardzo dobry.

  • Anonim
    Maja341082
    13 lip 2020

    Gdzie wykonywałaś zabieg, czy lekarz był certyfikowanym specjalistą z tej dziedziny?
    Nie powinno się stać coś takiego

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama