Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Strach przed operacją

Anonim
Ola12
Złocieniec · Utworzono: 20 kwi 2023 · Ostatnia odpowiedź 28 sty 2024

Hej przedstawię się mam, na imię Ola 35 lat, mam wyznaczoną operację powiększania piersi wraz z mastopeksją, ale zaczynam się bać efektu po samej operacji. Na konsultacji miałam ubrany stanik z implantami i moje pytanie brzmi czy po operacji będzie inny efekt niż w tym staniku, bo przyznam że te piersi w staniku nie były jakoś uwydatnione tylko takie „płaskie”, a po drugie mam skrzywiona klatkę piersiowa z jednej strony mostek jest wypukły a z drugiej bardziej schowany - mam nadzieję że umieszczenie implantów nie uwydatni tego. Implant mam wybrany mentor 500cc hp wyjściowe swoje piersi w staniku mam 75e i moje 3 pytanie czy ten implant 500cc nie będzie za duży?

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    IzabelaDomaros
    28 sty 2024

    O kurde to faktycznie dużo... ja też idę na zabieg teraz noszę 75D i lekarz odradza mi implantu twierdząc że mam dużo wspaniałego gruczołu:(

  • Anonim
    Sisi_a
    21 kwi 2023

    Rada Bombi jest chyba najbardziej trafna. :) Warto porozmawiać z lekarzem, albo nawet sięgnąć opinii innego lekarza jeśli nie czujesz się dobrze zaopiekowana. Ja dopiero na drugiej konsultacji z innym lekarzem poczułam, że tu się poddam temu zabiegowi. A i tak wyszły większe niż myślałam. :) chociaż mierząc na konsultacji, one tak wyglądały. Mam 350 wysoki profil Mentora. przy wzroście 173cm i 64kg.
    na innym wątku "mastopeksja z implantem" są wrzucone fotki. Specjalnie w jednej koszuli nocnej, żeby było widać równicę.
    trzymam kciuki :)

  • Anonim

    Anonim

    20 kwi 2023
    Najlepszy komentarz

    Myślę, że to normalny strach.
    Powiedz o wszystkim swojemu lekarzowi, szczerość jest bardzo ważna.

    Ja mierzyłam implanty chyba z 5 razy, mniejsze, większe a i tak ostatecznie te, które zaproponował lekarz wydają się najlepsze.

    Jeśli masz możliwość przymierzyć je jeszcze raz to polecam zrobić sobie zdjęcia własnym telefonem, zmierzyć je ze swoimi ubraniami (zabierz ze sobą jakieś 2 bluzki które lubisz).

    Ostateczny efekt to i tak coś czego ani Ty, ani lekarz, ani my nie przewidzimy.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama