Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Sierpowata mastopeksja - czy któraś z was robiła lifting piersi z nacięciem nad sutkiem?

Anonim
SandyBeauty
Wrocław · Utworzono: 4 maj 2022 · Ostatnia odpowiedź 10 maj 2022

Witam! Mam termin na 13/09 - będę robić okrągłe implanty, ale niestety jeden sutek jest o 1cm niżej od drugiego i lekarz zaproponował, że najlepszą opcją będzie delikatny lifting z nacięciem w kształcie półksiężyca nad sutkiem. Jestem przerażona! Może któraś z was miała wykonywany tego rodzaju lifting i mogłaby mi coś poradzić / uspokoić? 🙏🏼 Jak wygląda blizna i czy sutki bardzo się od siebie różnią? Z góry Dziekuję!

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    NinaM
    10 maj 2022
    Najlepszy komentarz

    Cześć :) jeśli Twoja skóra nie ma tendencji do tworzenia się bliznowców, uwierz, będziesz bardzo zadowolona 😁 warto zrobić to od razu, żebyś później nie doszukiwała się właśnie takiej różnicy w wysokości brodawek. Nie będziesz żałować. A lekarz, skoro sam zwrócił na to uwagę, musi być estetą i zaangażowany w swoją pracę. Naklejaj plasterki silikonowe na blizny. chyba tydzień lub 2tyg po zdjęciu szwów można zacząć stosować. Nie będzie prawie śladu :) powodzenia!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama