Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Reklamacja operacji piersi

Anonim
rurkazzkremem
Warszawa · Utworzono: 15 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 18 lut 2024

W 2022 roku miałam operację piersi (lifting). Na konsultacji z lekarzem mówiłam, że chcę zmniejszenia piersi oraz wycięcia nadmiaru skóry. Miałam rozmiar miseczki F przy obwodzie 70cm pod biustem. Lekarz zapewniał mnie, że już samo wycięcie nadmiaru skóry zmniejszy rozmiar piersi (zależało mi na piersi mieszczącej się w dłoni). Ponadto miałam nie wiem jak to nazwać...odczepioną skórę między piersiami od mięśnia klatki piersiowej. Lekarz zapewniał, że po zabiegu cofnie się skóra i będzie przylegać. Już po operacji okazało się, że prawa pierś jest znacznie większa od lewej. Jako, że byłam po tej stronie bardziej posiniaczona czekałam aż opuchlizna zejdzie. Niestety nie zeszło a asymetria okazałą się zdecydowanie duża. Ponadto piersi opadły co widać na zdjęciach. Zareklamowałam wykonaną operację i poddałam się kolejnej po roku czasu. Dokładnie w grudniu 2023 roku. Niestety asymetria piersi jest widoczna po raz kolejny. Dodatkowo między piersiami mam widoczny fałd skórny który odstaje nieestetycznie. stwarza to dyskomfort gdyż pod spód dostaje się biustonosz który obciara skórę oraz robią się odparzenia. Chcę zareklamować zabieg po raz kolejny aczkolwiek straciłam całkowicie zaufanie do lekarza który zabieg wykonywał. Ewidentnie nie potrafi utrzymać symetrii. Czy któraś z Pań miała taką sytuację?

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    18 lut 2024

    Az jeden rozmiar? To faktycznie dużo.

    Argument, że fałd skórny to taki Twój urok uważam za kompletną bzdurę 🤯

    Pomyśl o konsultacji u kogoś innego i może będziesz miała jakieś twarde argumenty.

    Z drugiej strony trzeci raz iść na operację do tego samego lekarza bałabym się…

    Współczuję. Wydanych pieniędzy, straconych nadzieji i czasu…

  • Anonim
    rurkazzkremem
    18 lut 2024

    1. Lekarz zrobił piersi asymetryczne przy pierwszej operacji. Po zareklamowaniu asymetrii oraz ich wielkości kolejny raz zrobił asymetryczne.
    2. Ostatecznie powiedział, że tego fałdu nie da się zlikwidować. Taki mój urok.

    Piersi wyglądają faktycznie ładnie ale...każda oddzielnie.
    W biustonoszu muszę mieć jedną miskę mniejszego rozmiaru, a drugą większego. Jest to różnica jednego rozmiaru.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    16 lut 2024
    Najlepszy komentarz

    1. Czy lekarz zapewniał, że ta asymetrie da się skorygować?

    2. Czy jakoś komentował ten fałd skórny?

    Ogólnie piersi wyglądają ładnie. Faktycznie jedna jest większa ale nie jakoś bardzo no i ten fałd między piersiami jest.

    Może idź chociaż na konsultacje do innego lekarza, nie mów mu tylko za dużo o pomyłkach pierwszego lekarza i zobacz co Ci powie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama