Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Polecenie doktora - Mastopeksja+Implant

Anonim
Joanna88
Olsztyn · Utworzono: 5 lis 2023 · Ostatnia odpowiedź 13 kwi 2024

Cześć dziewczyny! Jestem po pierwszej konsultacji. Jechałam cała w skowronkach, wróciłam załamana :( Doktor rozwiał moje oczekiwania. Okazało się, że oprócz implantów, muszę rośniesz przejść lifting, który wiąże się z bliznami. Mówił, że będzie dążył do mojego oczekiwanego efektu, ale był dosyć sceptyczny. Jakoś to przełknęłam, bo wiem, że lekarze to nie cudotwórcy. Jednak gwoździem do trumny okazała się być cena, która bardzo odbiegała od maksymalnej wartości widełek podanych na stronie doktora.

Stwierdziłam, że należy zasięgnąć paru opinii i tu zaczyna się problem. Internet jest zalany pozytywnymi opiniami na tematy różnych lekarzy, które są najzwyczajniej kupione i widać to ewidentnie. W natłoku tego wszystkiego nachodzi mnie zrezygnowanie.

Czy możecie polecić swoich doktorów, u których same wykonywałyście zabiegi? Mile widziane zdjęcia przed i po oraz cena. Będę wdzięczna za każda odpowiedz.

10 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    MargaretM
    13 kwi 2024

    Polecam Dr Muraszko-Kuźma z Gdańska
    Jestem zadowolona z opieki i uważności na pacjenta

  • Anonim
    Nikto
    31 gru 2023

    Klinika Kolasinski w Swarzędzu pod Poznaniem

  • Anonim
    Nikto
    31 gru 2023

    Klinika koladonski w Swarzędzu
    Miałam i jestem zadowolona

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    18 gru 2023

    Może któraś pokazać zdjęcia liftu po czasie? Jak wyglądają te blizny?

  • Anonim
    kasienka859020
    18 gru 2023

    Witam.Miałam taka operacje u dr.Zachary 4 lata temu, blizny prawie niewidoczne.

  • Anonim

    Anonim

    10 lis 2023

    Ja zapłaciłam około 36 tys za tak operacje. To łączny koszt z konsultacjami, biustonoszami itd

  • Anonim
    Witajnieznajoma
    9 lis 2023

    Niestety ale teraz samo włożenie implantu często kosztuje 22-25 tysięcy złotych. Byłam.na konsultacji 3 lata temu to padła cena 16 tysięcy więc jak wszystko, operację też poszły mocno w górę.

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    9 lis 2023

    U mnie ta sama sytuacja.. :(

  • Anonim
    Joanna88
    5 lis 2023
    Najlepszy komentarz

    @Witajnieznajoma, na stronie cennik 22-26tys. Cena podana przez lekarza 31tys.

  • Anonim
    Witajnieznajoma
    5 lis 2023

    Joanna88 można wiedzieć jaka ostateczna kwotę podał lekarz?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama