Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Ból rok po zmniejszeniu piersi.

Anonim
Kawazmlekiem
Warszawa · Utworzono: 26 lut 2023

Witam! W przeciągu dwóch ostatnich lat przeszłam operacje zmniejszenia i liftingu biustu. Przy pierwszym zabiegu niestety doszło do częściowej martwicy otoczki brodawki. Ok. 11 miesięcy temu przeszłam operację korygującą gdyż biust nie wyglądał zbyt ładnie. Po drugiej operacji wszystko goiło się prawidłowo, jednak brodawka pozostała nadal z blizną po martwicy. Większych dolegliwości po obu zabiegach nie odczuwałam, jednak od ok. dwóch tygodni w piersi z „niepełną brodawką” odczuwam ból właśnie w obrębie brodawki. Nie zauważyłam zmian w wyglądzie i strukturze piersi. Zrobiłam USG - Bi-RADS 1. Prolaktyna w normie. Ból pojawił się zaraz po miesiączce. Nigdy wcześniej nie miałam takich dolegliwość, czasem zabolała mnie pierś, ale nigdy nie trwało to kilka dni jak teraz. zastanawiam się czy może jest to jakieś powikłanie po operacji lub czy nie jest to nic niezwykłego po dużej ingerencji w piersi i powikłaniu?

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama