Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Obrzęk po liftingu i powiększeniu piersi

Anonim
Aneczka39
Bielsko-Biała · Utworzono: 28 maj 2023 · Ostatnia odpowiedź 9 cze 2023

Jestem 3 tyg po zabiegu liftingu i powiększenia piersi. Bardzo dużo schudłam i miałam straszne zwisy. Lekarz zalecił wysoki profil mentor 375. Jak wróciłam do pracy (jestem kosmetyczka) jedna pierś spuchła. Większość opuchlizny zeszła, ale ona jest tak wysoko, jest inna w stosunku do drugiej. Czy to zejdzie nad piersiami? Lekarz powiedział, że opuchlizna może utrzymywać się parę miesięcy. czuję też w jednej piersi jakby ruchy tego implantu, ciężko to określić - jakby przelewanie. Nie mam żadnych bóli generalnie. Miałam też problem z gojeniem się pod piersią, tam gdzie był dren delikatnie się rozeszła skóra. Teraz to się powoli goi. Lekarz twierdzi że mam jodyną smarować i dawać gazę do momentu zagojenia i nosić dalej stanik, a finalny kształt uzyskam do pół roku. Ponieważ mieszkam za granicą chciałam się poradzić tu na forum. dziękuję

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    MargaretM
    9 cze 2023

    Tak czasami mastopeksja np okołootoczkowa jest w znieczuleniu miejscowym.
    Też byłam zaskoczona
    Moja koleżanka tak miała

  • Anonim

    Anonim

    8 cze 2023

    Margaret, miałam operacje w znieczuleniu ogólnym.

    Można to zrobić w miejscowym?

  • Anonim
    MargaretM
    2 cze 2023

    Bobadik
    Miałaś bez implantu w znieczuleniu miejscowym czy ogólnym ?

  • Anonim
    Pa_P_
    Użytkownik wyróżniony
    30 maj 2023

    Tak, to wszystko się ułoży i obrzęk zejdzie. Piersi też twardnieją i bolą nawet po dłuższym chodzeniu. Bądź cierpliwa i ostrożna. Wszystko się ułoży :)

    Stosuj częste okłady. Najlepiej żelowe. Przynosi ulgę i obrzęk szybciej schodzi.
    Noś konsekwentnie stanik kompresyjny

  • Anonim

    Anonim

    29 maj 2023
    Najlepszy komentarz

    3 tygodnie to bardzo wcześnie, ja jestem 6 tygodni po lifcie bez implantów i też piersi puchną, twardnieją, bolą kiedy za dużo zrobię w ciągu dnia.

    Potrzeba czasu na wszystko i bezwzględnie cierpliwości.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama