Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nie podoba mi się efekt, pomóżcie ocenić

Anonim
Ania893615
Bydgoszcz · Utworzono: 13 kwi 2020 · Ostatnia odpowiedź 21 wrz 2021

Witam potrzebuje waszej opinii... minęły 3 miesiące od operacji powiększenia piersi, implanty anatomiczne o Max profilu i eliptycznej podstawie celem podniesienia rozmiar 440 ml: nie podoba mi się efekt lewej piersi, od wewnętrznej strony mam puste miejsce, skóra jest trochę obwisła i się marszczy... mam wrażenie, że są nierówne... Wstawiam zdjęcie przed i teraźniejsze ...

18 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    BeataBujak
    21 wrz 2021

    Lekarz powinien najpierw podnieść piersi, włożył implant, a piersi opadnie jeszcze bardziej… dlatego ja się zdecydowałam na dwa etapy właśnie jestem po pierwszym czuje się super, jak by nic nie było robione kolejny za kilka mchy.

  • dr Wiesław Bieńkowski

    · 14 mar 2021

    Piersi wymagają podniesienia, jest to możliwe bez zmiany i wyjmowania implantów. Zapraszam na konsultację.
    WBieńkowski

  • Anonim
    Ania893615
    16 lis 2020

    No tak, ale jakbym teraz chciała podniesienie, to musiałabym najpierw wyjąć implant?

  • Anonim
    Allula
    16 lis 2020

    Kochana ja mam blizny. Szczerze na początku mi to przeszkadzało, teraz zaczęłam się przyzwyczajać, w końcu w stroju czy bieliźnie nie widać blizn, a piersi są ładnie podniesione

  • Anonim
    Ania893615
    9 lis 2020

    Hej, ja miałam dwa takie same implanty, tylko teraz po operacji widzę, że lewa jest mniejsza, tam chyba bardziej rozciągnięta skóra była... zastanawiam się nad podniesieniem, ale nie wiem, czy chcę mieć takie blizny...

  • Anonim
    Kura_z_pazurem
    9 lis 2020
    Najlepszy komentarz

    Hej hej, mam podobny biust do twojego - mój lekarz odmówił włożenia samych implantów, bo powiedział, że to byłoby słabe właśnie ze względu na „zwis”. Czy u ciebie były implanty o jednakowym rozmiarze czy korekcja asymetrii jakaś też?

  • Anonim
    Allula
    7 paź 2020

    Hej, jak tam jesteś już po jakieś konsultacji zrobił mi lekarz te podniesienie?

  • Anonim
    Karolina870671
    25 maj 2020

    Hej, nie pisze zeby zrobić Ci przykrość.. Absolutnie nie taki jest cel mojego komentarza. Po prostu uważam, że mastopeksja powinna być tu zrobiona razem wypełnieniem... wydaje mi się, że wtedy na pewno byłabyś usatysfakcjonowana... Jeśli mam być szczera a niestety muszę to też nie byłabym zadowolona z efektu jaki uzyskałas... Nie wiem też na ile twoja budowa ciała pozwala na korektę i uzyskanie biustu o jakim wszyskie marzymy... jednak lekarz powinien poinformować cię o tym wszystkim przed operacja... Reasumując uważam że twoje piersi dalekie są od ideału... I na twoim miejscu zglosilabym się do operatora...

  • Anonim
    LadyQ
    24 maj 2020

    Czesc. Na środkowym zdjeciu prawa pierś jest wyraźnie mniejsza. Natomiast na tym pierwszym wydaja się równe. Czy zdjecia były robione w jednym czasie?

  • Anonim
    EstheticonModerator
    14 maj 2020

    Cześć Ania893615! Jak rozwinęła się sytuacja? Piersi się zmieniły, byłaś może na konsultacji? 😌😉

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    1 maj 2020

    Mam ten sam problem :( tylko wieksze implanty , u mnie prawa piers wyglada gorzej

  • Anonim
    Allula
    14 kwi 2020

    No i mnie 21

  • Anonim
    Ania893615
    14 kwi 2020

    Niecałe 15

  • Anonim
    Allula
    14 kwi 2020

    Ja też niestety mam cały czas przekładana kontrolę teraz mam przełożona na 21.04 mam nadzieję że wkoncu dojdzie do niej bo też się martwię

  • Anonim
    Allula
    14 kwi 2020

    A powiedz mi ile placilas za włożenie implantów?

  • Anonim
    Ania893615
    14 kwi 2020

    Jeszcze nie byłam na wizycie kontrolnej bo przez pandemie są zamknięte gabinety ... powiem na wizycie ze nie jestem zadowolona z efektu , zobaczymy co powie .... ta prawa jeszcze mogłabym zaakceptować ale w lewej od wewnętrznej strony mam puste miejsce i marszczy się skóra ...

  • Anonim
    Allula
    14 kwi 2020

    Patrząc na twoje zdjęcie przed operacją miałam ten sam problem mega zwisy dziwię się że lekarz ci nie zaproponowała korekty ?

  • Anonim
    Motiva350
    13 kwi 2020

    Moim zdaniem powinna być zastosowana dodatkowo Mastopeksja

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama