Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Mastopleksja z implantem

Anonim
Anonim
Warszawa · Utworzono: 24 lut 2023 · Ostatnia odpowiedź 30 sty 2024

Hej. We wtorek miałam konsultacje z chirurgiem plastykiem. Szłam z myślą, że zdecyduje się na zabieg powiększania piersi.

Mam 35 lat, 164 cm wzrostu. 60 kg wagi i biust 75 D/E. W czasie wizyty lekarz ocenił mój biust i powiedział, że potrzebuje głownie liftingu piersi. Faktycznie moje piersi są nieco obwisłe i po dwóch ciążach i KP w zasadzie dość płaskie :) zebrane w dobry stanik wyglądają super ale ja ich nie lubię dlatego liczyłam, że wystarczy włożyć implant aby je wypełnić.

Ostatecznie lekarz zaproponował mi dwie opcje: 1. Lifting bez implantu 2. Lifting z implantem.

Implant 400 ml w jedna i 450 ml w druga pierś (moje piersi są nierówne). Podczas mierzenia implantu w staniku biust wydawał mi się bardzo duży. Mogłabym ewentualnie wybrać 375 ml.

I teraz pytanie - czy to co zobaczyłam na wizycie odzwierciedla efekt operacji czy po operacji biust jest mniejszy?

Brać 375 ml czy większy przy moim wyjściowym rozmiarze? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

65 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    30 sty 2024

    Dokładnie rok temu umówiłam się na pierwsza konsultację a dziś siedzę już z pięknymi 🍒

    Tyle lat się zbierałam do tej operacji, ten ostatni rok był ciężki ale minął szybko i dziś nie mogę się nadziwić, że tak długo się zastanawiałam.

    Aż się wzruszyłam 🤯

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    15 sty 2024

    Hej Sisi :) miałam problemy z odpisywaniem na posty i z logowaniem więc usunęłam konto dla bezpieczeństwa. Jednak wrzucam zdjęcia, bez twarzy ale jednak moje i chciałam mieć jakąś kontrolę nad moim profilem.

    Mam teraz nowe konto. Jutro mija 3 miesiące i spróbuję wrzucić aktualizację.

    Jestem przeszczęśliwa, efekt jest taki, że warto było przecierpieć, poczekać, wydać te pieniądze i nie patrzeć co inni na to powiedzą 💪

  • Anonim
    Sisi_a
    14 sty 2024

    Gosia,
    I jak tam? Wyrównało się cos?

  • Anonim
    Sisi_a
    17 gru 2023

    Hej Bombi, widzę że chyba usunęłaś konto tu na forum. Ale może jak kiedyś wpadniesz to daj znać jak tam;)

  • Anonim

    Anonim

    13 lis 2023

    Moze się uda.

  • Anonim

    Anonim

    13 lis 2023

    Hej Sisi :)
    Czuje się lepiej każdego dnia ale jeszcze długa droga do normalności.
    Mimo wszystko już wiem, że warto było wydać te pieniądze, doczekać do obu operacji, przecierpieć wszystko bo biust będzie piękny i nie żałuję niczego.

    Dziś mija 4 tygodnie, chciałam wrzucic zdjęcia ale nie ładują się.
    Od kilku dni mam problem z odpisywaniem, posty nie publikują się.
    Cieszę się, że nie będą to ogromne piersi, widzę, że troche maleją jak opuchlizna schodzi i bardzo dobrze. Wszystkie ubrania sprzed operacji pasuja na mnie.

  • Anonim
    Sisi_a
    12 lis 2023

    Nie mam doświadczenia z tym, ale zapytam ciebie :) jak samopoczucie? Jak się wszystko goi?

  • Anonim

    Anonim

    11 lis 2023

    Dziewczyny… mysle o serii depilacji laserowej.
    W gabinecie Pani powiedziała, że pachy mogę zacząć po 6 tygodniach od operacji.
    Lekarz natomiast poradził, że lepiej poczekać 3 miesiące.

    Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
    Intuicja mi mowi, żeby słuchać lekarza..

  • Anonim

    Anonim

    21 paź 2023

    Opuchlizna trochę schodzi i troszkę to nabiera kształtu. Pociasnilam sobie biustonosz o jedno oczko.
    Nadal boli. Poranki sa trudne, jak sie rozruszam to jest lepiej. Ciagle biorę tabletki przeciwbólowe.
    Śpię na siedząco.

    Nie spodziewałam się, że będzie aż tak trudno.

  • Anonim
    Sisi_a
    19 paź 2023

    Jest moc 🤩🤩 sorry ze tak bezpośrednio.. ładne kształtne sutki 🙈
    Ale żeby nie było, nadal uważam że bez implantow też były super.
    Lekarz jednak wiedział co robi.
    A co do mojej poprawki, nie wiem jak, bo wizytę taka z ostateczna decyzja mam w drugiej połowie listopada.

  • Anonim

    Anonim

    19 paź 2023

    Sisi dobrze słyszeć. Jednak czas robi swoje, szkoda tylko, że tak dlugo to trwa.

    Jakie to bedzie cięcie przy poprawce? Kotwica?

    Wrzucam zdjęcia z dnia operacji i z dziś. Na razie są dwie wielkie skały 🤣
    Brzuch ogromny.

    Oprócz stanika mam nosić taki pas podtrzymujący od dołu.

  • Anonim
    Sisi_a
    18 paź 2023

    Chyba polubiłam 😊 to jednak prawda co piszą dziewczyny, że po czasie biust się nie wydaje wcale za duży. Na styczeń jestem umuwiona na poprawę. Nie wiem czy pisałam, że prawą str trzeba troszkę podnieść jeszcze. Pokażesz efekty za jakiś czas cooooo???:)

  • Anonim

    Anonim

    18 paź 2023

    Sisi, a Ty jak sie masz?
    Polubiłaś swój biust czy nadal myślisz o zmianie?

    U mnie cieżko. Znacznie ciężej niż po pierwszej operacji.

    Ale dam rade 💪💪🙅‍♀️

  • Anonim
    Sisi_a
    17 paź 2023

    Hej bombi :) nawet nie wiesz jaka jestem ciekawa 💙 dasz radę!! Trzymam kciuki!!

  • Anonim

    Anonim

    17 paź 2023

    Jestem po drugiej operacji.
    Pierwsza była na prawdę lekka jeśli chodzi o samopoczucie.

    Teraz jest cieżko. Ale każdego dnia bedzie lepiej i jeśli efekt bedzie piękny to warto było sie pomęczyć 💪

  • Anonim

    Anonim

    14 wrz 2023

    Zdaje mała aktualizacje co u mnie.

    Jestem po kolejnych konsultacjach przed druga operacja - implanty.
    Zabieg wyznaczono na 16 października.

    Po pierwszej operacji, która odbyła sie 17 kwietnia piersi trochę opadły bardziej niż lekarz oczekiwał wiec zapadła decyzja, że podczas drugiej operacji bede miała zrobiona redukcje, dodatkowy lifting i na końcu wstawiony implant 350 ml.

    Taka duza operacja ma mi dać najlepszy efekt i zapobiec tzw „waterfall breast”.

    Mam nadzieje, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i niedługo bede mogła cieszyć sie pięknym biustem.

    Na plus, że całość została rozłożona na dwie operacje, piersi po pierwszym zabiegu ułożyły sie i mozna poprawić niedociągnięcia.
    Na plus, że nic nie dopłacam, wszystko jest w cenie podanej mi przed pierwszym zabiegiem.
    Konsultacji miałam chyba z 10.

    Trzymajcie za mnie kciuki 🙏

  • Anonim

    Anonim

    8 cze 2023

    Sisi,
    Moje wyszły za małe, wierz mi, nie ma czego „zazdrościć”. W ubraniu jestem płaska.

    Dawaj znać jak u Ciebie sytuacja, jestem ciekawa :)

  • Anonim
    Sisi_a
    4 cze 2023

    Ogólnie piersi są ok, ale jakoś jak patrzę na Twoje piersi, to takie bym chciała :) u mnie problem chyba jeszcze jest w tym, że moja własna tkanka jest przeorana przez wahania rozmiarów w ciąży, skóra w rozstępach i tłuszczu prawie nic. I nie wyobrażam sobie chodzić bez stanika w luźnych koszulkach, bo mam wrażenie że mi wszystko zaraz opadnie.. myślałam o zmianie implantu, ale póki co, wolę jak najmniej majstrować przy nich. Poczekam, aż faktycznie będzie potrzeba zmiany albo za kilka lat poprawki ;)

  • Anonim

    Anonim

    1 cze 2023

    Sisi to przykro mi. Zawsze to dodatkowa „zabawa” ale przynajmniej lekarz sam doszedł do takiego wniosku, nie musisz się o to „bić”.

    To może wymień implant na mniejszy?
    Ja wiem, że to kosztuje ale mimo wszystko chyba warto zrobić to porządnie, tak aby widok nowych piersi cieszył a nie wzbudzał rozterki.
    Masz czas na przemyślenia. Ile chciałabyś zmniejszyć implant? O rozmiar?
    Może z czasem jeszcze te piersi zmaleją, z wiekiem też pamiętaj traci się swoją naturalna objętość piersi.

  • Anonim
    Sisi_a
    31 maj 2023

    Mi z kolei zapowiada się chyba poprawka, ale narazie mój chirurg zalecił odczekać min 6mc jeszcze, aż się wszystko ułoży. Prawa pierś (od zawsze większa) wymaga jeszcze raz liftu małego. Przynajmniej chirurg sam od siebie od razu na kontroli zwróciła na to uwagę, bo ja ogólnie widziałam, że coś jest nie tak ;)
    I nadal jestem zdania, że wolałabym mniejsze implanty chyba, żeby mieć po prostu mniejsze cycuszki.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama