Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Mastopeksja. Kiedy ostateczny efekt?

Anonim
kaska26
Kraków · Utworzono: 28 gru 2023 · Ostatnia odpowiedź Dzisiaj 00:32

Cześć, jestem 2 tyg. po podniesieniu piersi. Dziś po raz pierwszy zobaczyłam efekt w całej okazałości, piersi są asymetryczne ( ok, może tak być), ale jedna jest „ kwadratowa”, ogólnie jestem przerażona tym jak to aktualnie wyglada. Jak u Was przebiegał proces rekonwalescencji, czy wygląd piersi zmieni się? Z góry dzięki za odpowiedź.

27 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    kaska26
    Dzisiaj 00:32

    Jest lepiej, ale przeszkadza mi asymetria brodawek, są na różnie wysokości plus otoczka jest innej wielkości.

  • Anonim
    MargaretM
    Wczoraj 21:20

    Kaska26 a jak u Ciebie ?
    Jakaś zmiana ? Dawno się nie odzywałaś

  • Anonim
    MargaretM
    Wczoraj 21:09

    Sisi piersi wyglądają pięknie
    Na czym polegała druga korekta ? Bo patrząc na zdjęcia te po 4 dniach i z teraz nie widać gdzie były cięcia :)
    Dodatkowe pytanie jak dbałaś o blizny ?

  • Anonim
    zoch
    Wczoraj 18:26

    Sisi doczytalam twoje wpisy i ogladnęlam zdjęcia zazdroszczę że jestes juz po poprawce i piersi wyglądają wystrzałowo,
    Powtórny zabieg robiłaś u tego samego lekarza co pierwszy?

  • Anonim
    zoch
    Wczoraj 18:14

    Hej Sisi gdzie robiłaś zabieg?
    Jestem po operacji powiększenia piersi ale nie jestem zadowolona ,widzę duże podobieństwo moich piersi do twoich przed zabiegiem.szukam lekarza z polecenia ktory poprawiłby mi moje obwiłe cycki,
    Czy jestes zadowolona i ile kosztowal zabieg?

  • Anonim
    Sisi_a
    Wczoraj 07:31

    Tylko lift. Implant został ten sam chyba 360. Niepamietam ;)
    Zdjęcie poniżej przed poprawką.
    Wyjściowych nie mam zdjęć.

  • Anonim
    MargaretM
    25 kwi 2024

    I jak możesz wysłać fotki przed byłoby super :)

  • Anonim
    MargaretM
    25 kwi 2024

    Sisi są piękne 🤩
    Teraz miałaś tylko lift czy również wymiana implantu ?

  • Anonim
    Sisi_a
    18 kwi 2024

    Moje 3miesieczne.. zmieniły się. Jak tak zostaną to będzie ok :)
    Dla przypomnienia, rok temu miałam lift plus implant. Opadły znacznie, wiec miałam poprawkę z minimalna redukcja. I dobrze, bo w tych mniejszych się lepiej czuję 😊
    W styczniu się wystarszylam swoich "nowych" kształtów.
    Ps. Sutek zgnieciony bo zdjęłam na świeżo stanik ;)

  • Anonim
    MargaretM
    13 kwi 2024

    Kaśka a te sączenie długo się utrzymywało ? Mam podobnie, przykładam opatrunki ze srebrem wg zaleceń lekarza ale nie widzę poprawy i się trochę martwię. Miałam lift po 1 roku od poprzedniej operacji

  • Anonim
    kaska26
    17 lut 2024

    Śliczne.
    Ja miałam bez implantu, na początku byłam załamana, ale kaształt bardzo sie zmienił w przeciągu 2 miesięcy, wiec jestem ciekawa jest bardzie dalej.

  • Anonim
    SensitiAga
    17 lut 2024

    Jestem 8 dni po mastopeksji z implantem 240 Mentos Xtra. Dodaje zdjęcie jak wyglądają piersi. Jestem bardzo zadowolona z ich kształtu. Odrazu po zabiegu tak wyglądały. Obrzęk nie był i nie jest duży.

  • Anonim
    kaska26
    9 lut 2024

    Miałam „ czarny „ tylko sutek, ale to był strupek, który się złuszczył. A masz czarną cała otoczkę czy tylko miejsce szycia?

  • Anonim
    Julitaaa
    8 lut 2024

    Dziewczyny 9 dni po operacji mam jeden otoczkę brodawki czarną Innych objawów brak do niepokoju Czy może to być krwiak ktoś tak miał lub miał martwicę i może się tym podzielić że mną?

  • Anonim
    kaska26
    30 sty 2024

    Sączenie raczej szybko ustąpiło, ale miałam problem z gojeniem, odnawiane brzegi rany i zakładane szwy wtórne w miejscu łączenia cięcia pionowego z poziomym i tam trochę dłużej była widoczna taka surowicza treść.

  • Anonim
    MonikaNowak10
    30 sty 2024

    A jak długo ci się jeszcze sączyło z ran ?? Ja właśnie jestem 12 dni po liftingu i się zastanawiam

  • Anonim
    kaska26
    23 sty 2024

    Tak, czuję opuchliznę, zwłaszcza w tej prawej piersi, mam nadzieję, ze opadnie i sutek będzie niżej.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    23 sty 2024

    Zmieniają się.
    I jeszcze pewnie zmienia.

    Mam wrażenie, że nadal trzyma Ci sie opuchlizna.

  • Anonim
    kaska26
    22 sty 2024

    5 tygodni po operacji.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    16 sty 2024

    Dziewczyny na 100% się ułoży wszystko 💪

    Wrzuciłam moje efekty w dziale powiększanie piersi, wątek “ Piersi kilka dni po operacji a kilka miesięcy później - porównanie.”

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama