Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Mastopeksja - efekty po 1,5 roku. Czy da się poprawić?

Anonim
Magdaleeeena87
Użytkownik wyróżniony
Kraków · Utworzono: 26 lip 2022 · Ostatnia odpowiedź 21 mar 2023

Cześć. Zanim udam się na konsultacje jestem ciekawa co powiecie. Na początku zeszłego roku przeszłam zabieg powiększania i podniesienia piersi. Motiva 295 okrągłe. Swój biust zawsze miałam duży, tylko skutkiem ciągłego odchudzania oraz ciąży było to, że piersi były oklapnięte. Generalnie z samego zabiegu jestem zadowolona, przeszłam operację bez komplikacji, później również nie było problemów. Efekt po był zadowalający, natomiast po jakimś czasie piersi z powrotem opadły. Zawsze marzyłam aby chodzić bez stanika, między innymi po to zrobiłam zabieg ;) nie jestem w stanie stanika nie założyć bo wygląda to po prostu tak jak przed operacją. Uważam, że mam bardzo naturalnie zrobione i nie widać że są powiększone, ale moje po prostu nie stoją, opadają. Lekarz mówi, że taką mam budowę. Proszę wyraźcie swoją opinie. Pierwsze i drugie zdjęcie przed operacja, trzecie i czwarte niedługo po, oraz dwa ostatnie teraz.

12 komentarzy

Reklama
 • Anonim
  zoch
  21 mar 2023

  Hej Magdaleeena87 czy byłaś na wizycie? Napisz co ciekawego się dowiedziałaś i co planujesz dalej zrobić. Ja cały czas mam w głowie, że chciałabym poprawić zabieg ale już u innego lekarza. Nie wiem gdzie mogłabym się udać, może poradzicie??

 • Anonim
  MargaretM
  20 mar 2023

  Są bardzo ładne i naturalne.
  Poczekałaby jeszcze z zabiegiem

 • Anonim
  KATE0209
  27 sty 2023

  Hej Magda.
  Twoje piersi wyglądają bardzo naturalnie. Mnie sie bardzo podobają.
  Jestem świeżo dwa tygodnie po lift kotwica i implant, ale niestety mam problem w lewej piersi, gdyż zbiera mi się płyn i muszę jeździć na odciąganie go, plus powiedziano mi, że on skóre mi rozciągnął i będę potrzebowała za sześć miesięcy mieć plastykę, by wyciąć tą skóre oraz podnieść brodawki, bo lekarz się nie spodziewał, że mam skore tak "słabej jakości" :(

 • Anonim
  zoch
  11 sty 2023

  Hej Madziu mój implant jest okrągły a operację robiłam we Wrocławiu u dr Rybaka.

 • Anonim
  Magdaleeeena87
  Użytkownik wyróżniony
  10 sty 2023

  Zoch faktycznie dziwna sprawa … masz implant okrągły? Faktycznie są płaskie. Bardziej niż moje, ale to myślę że przez większy implant. Gdzie robiłaś operacje?

 • Anonim
  zoch
  10 sty 2023

  Hej. Też zawsze miałam duże piersi i nie chodziło mi o powiększenie tylko podniesienie. Mój rozmiar przed to 65 E a po operacji 65 G i do tej pory nie wiem jaki konkretnie mam włożony implant, gdyż na wypisie dostałam informację że 350ml a na wizycie kontrolnej powiedziano mi że 300ml. kolejna dziwna sprawa... u mnie nawet tuż po operacji nie było efektu wow. Już na wizycie kontrolnej lekarz stwierdził że za dużo skóry zostało luźnej..
  Powiem Ci, że jestem załamana. Moje piersi nawet nie są okrągłe tylko płaskie i obwisłe. uwaga zdjęcia tuż po są drastyczne;)

 • Anonim
  Magdaleeeena87
  Użytkownik wyróżniony
  9 sty 2023

  Zoch nigdzie się nie radziłam jeszcze .. chciałabym tylko wiedzieć czy faktycznie „taką mam budowę „ i nic z tym nie zrobię czy może źle wybrałam lekarza. U Ciebie widzę że podobna sytuacja. Jaki to rozmiar? Z jakiego startowałaś? Masz może fotki zaraz po?

 • Anonim
  zoch
  27 gru 2022

  Hej faktycznie tuż po operacji twoje piersi wyglądały cudnie, a teraz opadły i nie da się tego ukryć. Tłumaczenie lekarzy mam wrażenie zawsze będzie takie aby nie przyznać nam racji, że coś poszło nie tak.
  Jestem ciekawa czy coś zrobiłaś w swojej sprawie czy rozmawiałaś z lekarzem?
  Jeśli chodzi o mnie minął już rok od operacji, a efekt jest mocno odbiegający od moich oczekiwań. Jestem załamana i żałuję wyboru lekarza.

 • Anonim
  TakaJa06
  22 sie 2022

  Jak ja pytałam lekarza, czy będzie zawsze tak ładnie i jędrnie wyglądał, to lekarz powiedział, że prawa fizyki będą działały tak jak zawsze, a tu jest dodatkowe obciążenie w postaci implantu więc biust cięższy i lepiej nosić stanik. Faktycznie widoczne jest, że opadły, ale zaraz po operacji zawsze jest wyżej, opuchlizna itp, a jak było 3 mies po, 6 mies po? Nie ma co wyrokować na zaś, ciekawa jestem opinii lekarza na konsultacji. Proszę podziel się opinią. Pozdrawiam!

 • Anonim
  Magdaleeeena87
  Użytkownik wyróżniony
  11 sie 2022
  Najlepszy komentarz

  Dziękuje za opinie. Też myślę że nie tak to powinno wyglądać :(

 • Anonim
  x_aneta_Rachubinska
  10 sie 2022

  Witam, rzeczywiście trzeba przyznać, ze biust J jakby lekko opadł .

 • Anonim
  Magdaleeeena87
  Użytkownik wyróżniony
  8 sie 2022

  Proszę o opinie :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama