Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Mastopeksja bez implantów

Anonim
IzabelaDomaros
Kościerzyna · Utworzono: 28 sty 2024 · Ostatnia odpowiedź 28 sty 2024

Dziewczyny pomocy, po konsultacji lekarz doradza mi samą mastopeksje bez implantów a ja miałam zupełnie inny obraz tego wszystkiego, teraz już sama nie wiem co robić myślałam, że umowie się na konsultacje ustalimy rozmiar implantu i po sprawie. Czy któraś miała taki zabieg

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    28 sty 2024
    Najlepszy komentarz

    Ja miałam.
    U mnie była taka umowa z lekarzem, że robimy dwie operacje w jednej cenie. Pierwsza to właśnie lift plus redukcja. Jeśli nie będę zadowolona z efektu pierwszej operacji to umawiamy się na konsultacje i robimy implanty.

    Jeśli nie będę chciała implantów to zwraca mi różnice w cenie.

    Zrobiłam oczywiście drugą operację bo po pierwszej sporo mojej piersi zniknęło i czułam się płaska, że czegoś mi brakuje.

    Jestem 3 miesiące po drugiej operacji, mam implant 350cc Mentor i jestem szczęśliwa bardzo.

    Wszystko jednak zależy od Twoich warunków i oczekiwań. Ty sama musisz zdecydować co jest dla Ciebie najlepsze 👌

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama