Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Lifting bez implantów

Anonim
Katarzyna859
Jabłonowo Pomorskie · Utworzono: 25 wrz 2020 · Ostatnia odpowiedź 26 sie 2021

Cześć dziewczyny. Mam prośbę. Czy możecie polecić jakąś klinikę lub chirurga, który zrobi dobrze lifting biustu bez implantów. Mam 3 dzieci i biust w fatalnym stanie. Taki przysłowiowy kamień w skarpecie, jak bym się przyłożyła pewnie wciągnęłabym w rajstopy 😜. Rozmiar po ciążach został mi 70e, ale to jest już w zasadzie sama skóra. Mam wrażenie, że są już prawie puste w środku. W ciąży i podczas karmienia miałam nawet 70h. Mam już serdecznie dość dużego biustu i związanych z tym kłopotów, więc chętnie wróciłabym do c, jak kiedyś. Poza tym implanty trochę mnie odrzucają. Wolałabym ewentualnie tłuszcz. Nie wiem jednak do kogo się zgłosić. Pomożecie?

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    klarabiernat
    26 sie 2021

    Dołączam się do dziewczyn. Dr Dominik jak dla mnie również jest bardzo dobrym specjalistą.

  • Anonim

    Anonim

    29 lip 2021
    Najlepszy komentarz

    Ja robiłam u dr Martina Paciorek w Czechach. Polecam!

  • Anonim
    malajola
    28 cze 2021

    Polecam dr Arkadiusz Jundził Bydgoszcz. Jestem po mastopeksji, efekt przeszedł moje oczekiwania.

  • Anonim
    asiadr
    10 maj 2021

    Katarzyna859, jak już masz coś robić, to zrób sobie takie żebyś była zadowolona :) Mnie też odrzucało zwłaszcza nienaturalny efekt i blizny, ale znalazłam dr Boligłowę w Krakowie, kawał drogi i włożył mi implant przez pachę, nie wiem jakim cudem, ale da się i wygląda rewelacyjnie. Blizny niewielkie gdzieś tam są pod pachą, a biust mam dopasowany do mnie i wygląda mega naturalnie, większość nawet nie wie, że mam :) A ja nie mam za to kompleksu opadających, co było już straszne, jak siedziałam, to czułam je na brzuchu :( Uff, nie chcę nawet pamiętać :)

  • Anonim

    Anonim

    15 mar 2021

    Dr Martin Paciorek - Czechy

  • dr Wiesław Bieńkowski

    · 14 mar 2021

    Czy to można wykonać u Pani? Można to ocenić na konsultacji! Zapraszam.

  • Anonim

    Anonim

    26 wrz 2020

    Hej. Wczoraj mialam robiony lifting u dr Paciorka w Czechach. Jestem bardzo zadowolona.

  • Anonim
    Katarzyna859
    25 wrz 2020

    Zapomniałam wspomnieć, że najlepiej województwo pomorskie lub kujawsko-pomorskie

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama