Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Piersi miesiąc po operacji - czy to się zmieni?

Anonim
KATE0209
Poznań · Utworzono: 8 lut 2023 · Ostatnia odpowiedź 23 cze 2023

Hej. Jestem cztery tygodnie po operacji 2w1 (lift kotwica plus implant mentor 350hp okrągły). Piersi się nie zaokrąglają. Czy to normalne, że po miesiącu one mają taki kształt? Martwię się, że będę mieć efekt snoopy dog. Czy jest szansa, że one się wybija jeszcze? Pozdrawiam.

39 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Sisi_a
    23 cze 2023

    Margaret, robiłam u Pani dr Stachura w Katowicach. Jestem ogólnie zadowolona i z opieki (jak tylko miałam pytania/wątpliwości pisałam do Pani Doktor I otrzymywałam szybko odpowiedź, czyt. Czulam sie zaopiekowana) i wyniku, bo miałam jeden wielki dramat a teraz przynajmniej mogę ubrać coś z dekoltem ;) czekam na tą poprawkę i myślę że będzie sztos 😊

    Kate, mam pytanie takie z ciekawości, za poprawkę będziesz płaciła?

  • Anonim
    MargaretM
    15 cze 2023

    Sisi u kogo robiłaś zabieg
    Pięknie wyglądają Twoje piersi

  • Anonim
    AgaHexa
    14 maj 2023

    KATE0209 te 4 tygodnie to nic. Koleżanka też ma implanty Mentor. Wyszło bosko, lepiej się nie da.. jest 3 lata po. Ale do kilku miesięcy po zabiegu była załamana kształtem, asymetria, rozmiarem. Dopiero po roku był zadowolona, tyle mniej więcej to się układało. Ja nie jestem zachwycona moimi ale tez muszę przyznać że zdecydowanie na plus zmieniały się z czasem, tak więc bądź dobrej myśli. Masz dużo szwów więc tam wszystko jest opuchnięte, tkanki i mięśnie muszą się zagoić.
    I dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia.
    Sisi_a , u Ciebie bombowo! I ten dolny łuk super, zazdroszczę. A co do rozmiaru_jeśli jesteś zadowolona z kształtu, to najważniejsze. Ten rozmiar to kwestia oswojenia i jestem pewna że go polubisz bo jest naprawdę super. Ja chciałam koniecznie małe a teraz jestem zła że nic nie widać zmian. A jak mam obcisłą bluzkę to powiedziałabym że jestem wręcz plaska. ..zatem doceń swój ten rozmiar ;)

  • Anonim
    Sisi_a
    13 maj 2023

    Kate, jest zdecydowanie lepiej co nie? :) szkoda że masz taki odczyn na szwy. A kształt że zdjęć jest całkiem ok, zdecydowanie na plus:)
    Agahexa, moim zdaniem efekt też niczym sobie, ładniutkie.:)
    Ja jestem ponad 2mce po, i są ładne, ale już lekarz też mówił, że potrzebna delikatna poprawka, zwłaszcza prawej piersi. Taki minimalny lifcik ;) ale to najlepiej odczekać ok roku. Niestety moje tkanki są baaardzo liche 😌 no ale i tak jestem uuultra zadowolona, chociaż nadal wydawała mi się za duże :)

  • Anonim
    KATE0209
    8 maj 2023

    Hej AgaHexa - śliczny efekt ❤️

  • Anonim
    KATE0209
    8 maj 2023

    Również mam problem z wypryskami. Do tej pory robią mi się na dekolcie i szyi. Cynk pomaga.

    *”reakcje na szwy” miało być - auto spell, wybaczycie x

  • Anonim
    KATE0209
    8 maj 2023

    Hej Dziewczyny.
    Jestem aktualnie cztery miesiące po. Od sześciu tygodni nie widzę zmian w piersiach.
    Jeśli chodzi o ból itd., to nic nie czuje. Wszystko wróciło do normy.

    Niestety mam asymetrię. Końcem września odezwać się muszę do lekarza i będziemy rozmawiać co dalej - prawdopodobnie będzie korekta w znieczuleniu ogólnym - cięcie wokół brodawki i pion. Po operacji wszystko było równo. Natomiast potem coś poszło nie tak. Lekarz twierdzi, ze skóra się rozciągnęła.
    Mam również relacje na szwy i blizny są okropne. Tydzień temu zrobił mi się kolejny odczyn, dlatego muszę czekać aż to się wszystko wygoi dobrze.
    Podsyłam zdjęcia. W biustonoszu asymetrii nie widać na szczęście.
    Operował dr Berdent - Wrocław. Bardzo miły lekarz i doceniam to, ze nie zostawił mnie bez pomocy,jak jej potrzebowałam.

  • Anonim
    AgaHexa
    7 maj 2023

    Annabell jakie górki?? I jak w ogóle dziewczyny oceniacie efekt teraz.. trochę czasu już minęło.
    Ja też po lifcie i od góry głupia wypukłość, a na dole bieda. Średni efekt tego liftu. Ponoć im wyższy profil implantu tym lepszy efekt podniesienia. Ja wzięłam najniższą projekcję. I raczej wymienię bo odczucia mam podobne do Was

  • Anonim
    Sisi_a
    5 kwi 2023

    Hej Kate, i jak? Ułożyło się ładnie czy idziesz na korektę?

  • Anonim
    Nataliamarzenie
    29 mar 2023

    Hej Kate209 można wiedzieć u kogo robiłaś zabieg?

  • Anonim
    KATE0209
    21 mar 2023

    Sisi_a - bólu nie odczuwałam, ale dyskomfort mam w lewej piersi po 9 tyg nadal.
    Zaczęłam chodzić do fizjoterapeuty na terapie blizn i mam nadzieje, że pomoże, bo to w okolicach blizny odczuwam dyskomfort.

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    20 mar 2023

    U kazdego jest inaczej moja siostra mowi ze ona do roku czula tu czy tam szczypanie czy ucisk czy bol, ja po 2 dniach co prawda nie bralam juz nic na bol, ale nie znaczy to ze juz bolu nie milam, ale dalo sie spokojnie wytrzymac. Do 3 miesiecy wszystkiego rodzaju bole, szczypanie czy ogolnie czucie nacisku jest zupelnie normalne.

  • Anonim
    Sisi_a
    19 mar 2023

    Cześć dziewczyny:) mam pytanie odnośnie bólu.. jak długo odczuwaliście ból/mocny dyskomfort? Jestem tydz po lifcie z implantem i ciągle mnie coś szczypie, ciągnie i uciska.. a jak czytam opinie że po 2 dniach już nie brały tabletek to jestem w szoku 🙈 dzięki za odp :)

  • Anonim
    Dominika4444
    10 mar 2023

    Pati u mnie też były nie równe jedna wyżej jedna niżej różnicy było 2cm i wydawało się że strasznie wysoko aż pod samą szyją i do tego kwadraty, a potem z czasem schodziła opuchlizna i się równało wszystko.
    U mnie jest problem z bliznami i zrobiła mi się kulka pod blizną która ciągnie pierś nie mogę w ogóle na dół jej obniżyć. Na boki i do góry już mogę nią ruszać i są miękkie, a jeszcze 2 tygodnie temu twarde jak głazy.
    Dzisiaj mija dokładnie 6 tygodni po operacji.

  • Anonim
    KATE0209
    9 mar 2023

    Mskmile - odezwij się na Insta :)
    Albo podaj swojego :)

  • Anonim
    Patipat23
    8 mar 2023

    Masz Instagram, mogę się z tobą jakoś skontaktować? Kate0209?

  • Anonim
    Patipat23
    8 mar 2023

    Mentor 330

  • Anonim
    Patipat23
    8 mar 2023

    U mnie tak samo a jak koszt? I kiedy reperacja? Jak wtedy z kosztami...

  • Anonim
    KATE0209
    8 mar 2023

    Patrycja - jakie masz implanty?
    U mnie wygląda to podobnie.
    Czeka mnie poprawka :( Oraz wycięcie blizn oraz bliznowca. Za miesiąc będę się dogadywać z lekarzem.
    Plus non stop mam odczyny na szwy.

  • Anonim
    Patipat23
    7 mar 2023

    A czy piersi się wyrównały?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama