Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Jestem po podniesieniu i włożeniu implantu

Anonim
Allula
Wrocław · Utworzono: 6 kwi 2020 · Ostatnia odpowiedź 6 lip 2021

Jestem po podniesieniu i włożeniu implantu Operacje miałam 13.02.20
Piersi są całkiem różne czy jest możliwość że się zmienia!?

40 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Leti
    6 lip 2021

    Allula, i jak u Ciebie? Ja też jestm załamana, miałam to samo, czyli podniesienie i implant, i jest slabo bardzo... sutki za nisko, chciałybym wiedzieć, czy coś się da z tym zrobić, za 14 termin, zobaczymy, co lekarz powie... pewnie stwierdzi, że jest ok (byłam operowana 11.05).

  • Anonim
    nadiak
    8 maj 2021

    Allula, daj znać, jak u Ciebie byłaś na jakiejś konsultacji od tego czasu? Nie chcę Cię straszyć, ale jak jest duża dysproporcja, to może nie być efekt krótkotrwały :( Mi robił Boligłowa i trochę czekałam na efekt, ale nie aż tyle :( Wiadomo, muszą dojść do siebie po operacji, ale nie miałam takich dużych różnic. Co prawda miałam endoskopowe powiększanie piersi, żeby nie mieć widocznej blizny, ale to chyba nie ma większego znaczenia.

  • Anonim
    asiadr
    28 kwi 2021

    A jaką metoda miałaś robione? Mi dr Boligłowa wykonał przez pachę i chociaż miałam niewielki obrzęk, to teraz są idealne, równe, a blizna mała, niewidoczna, gdzieś z boku. Trochę za długo się to u Ciebie utrzymuje :(

  • dr Wiesław Bieńkowski

    · 14 mar 2021

    Konieczne jest podciągnięcie, ale jaką metodą to do ustalenia na konsultacji.

  • dr Wiesław Bieńkowski

    · 14 mar 2021

    Niestety nie.

  • Anonim
    LadyQ
    10 cze 2020

    Czy robilas to we Wrocławiu?

  • Anonim
    Klau873788
    29 kwi 2020
    Najlepszy komentarz

    @Motiva350 Ja za 3 tyg rowniez bede robila podniesienie wraz z implantem za jednym zamachem. Nie chcialam byc krojona dwa razy i dwa razy przechodzic przez to wszystko. Czy mozesz powiedziec czego dokladnie dotycza Twoje komlikacje? Chodzi o gojenie sie, bol czy cos jeszcze innego?

  • Anonim
    Allula
    15 kwi 2020

    Haha to chyba już tak jest??

  • Anonim
    Allula
    15 kwi 2020

    Mam430 ml i też myślę że mogłam większe ?

  • Anonim
    Ania893615
    15 kwi 2020

    Ja miałam włożone 440 ml i myślałam ze one będą ogromne a wyszły takie duże Zwisy ... a ty ile masz ml?

  • Anonim
    Ania893615
    15 kwi 2020

    One jeszcze się zmieniają

  • Anonim
    Ania893615
    15 kwi 2020

    No ja w ciąży tez miałam bardzo duże dlatego później taki efekt ... wisząca skóra i nic więcej ....

  • Anonim
    Allula
    15 kwi 2020

    Dobra zdjęcie widziałam haha już się gubię w tych komentarzach ?

  • Anonim
    Allula
    15 kwi 2020

    A rozumiem pytam bo myślałam że masz tylko jedno bo ja też bardzo chciałam po pierwszym dziecku bardzo chciałam sobie zrobić ale cieszę się że poczekałam i dopiero po drugim się zdecydowałam bo cycki w ciąży to konkretnie mi rosły hehe ale co z tego jak nic nie zostawało? a ile masz ml włożonych? Masz jakieś aktualnie zdjęcie?

  • Anonim
    Ania893615
    15 kwi 2020

    Mam już dwójkę , starsza ma 7 lat . Już więcej dzieci nie planuje

  • Anonim
    Allula
    15 kwi 2020

    No u mnie też tak miało być ale niestety mąż ma taką pracę ze często musiałam zostać sama niby wszystko ogarnął no ale wiadomo jak to przy dzieciach a nie planujesz drugiego dziecka że zdecydowałaś się na operację?

  • Anonim
    Ania893615
    15 kwi 2020

    No po operacji miała pół roku ale mąż przejął wszystkie obowiązki...

  • Anonim
    Allula
    15 kwi 2020

    Kurde dziwię się że zdecydowałaś się tak szybko na operację ja mam dwójkę dzieci jedno ma 3lata a drugie 1.5 roku niby samodzielne nosić nie trzeba ale ciężko z nimi było bo cały czas chciały się przytulać jak wróciłam ze szpitala i jeszcze choroba ich dopadła więc cały czas na mnie wisieli a co dopiero takie 10 miesięczne

  • Anonim
    Allula
    15 kwi 2020

    Wiesz co kurcze dziwię się że lekarz pierwsze zaproponował Ci implanty

  • Anonim
    Motiva350
    15 kwi 2020

    Aha sorki złe przeczytałam komematarze już wszystko widze ze miałaś tylko implant no chucha miałaś swoje duże i stać ten efekt ja tez miałam swoje duże B i miałam podciągnięcie i implant wyszło ok ale teraz są mega komplikacje .... no moim zdaniem ty tez powinnaś mieć podciągnięcie - mastopeksje mówię prawde co widze są ok są ładne , ale mogły by być nieco wyżej ale
    Nie przejmuj się ja mam sutki nie równo i tez nisko, jędrne odstające ale NISKO wiec tez mam problem

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama