Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Czy można coś z tym zrobić ?

Anonim
Syla2404
Bytom · Utworzono: 16 maj 2021 · Ostatnia odpowiedź 2 paź 2022

Witam jestem ponad rok od zabiegu mastopeksji . Miałam również wkładany implant 235 ml . Jedna pierś jest twarda jak kamień druga miękka i implant się przesuwa kiedy leżę na bok . Kiedy stoję jakby wychodził poza bliznę . Z bliznami również mam duży problem nadal bolą i nie goja się dobrze . Nie jestem zadowolona z zabiegu . Co mogę z tym zrobić . Przyznam szczerze ze wiedziałam ze będę miała blizny ale nie sądziłam Ze będzie to coś takiego . Miałam w życiu inna operacje (cc ) blizna była tez dość spora Ale zagoiła się bez problemu . Na jednym zdjęciu zaznaczyłam strzałka gdzie implant się jakby wysuwa .

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    AnnaRenes
    2 paź 2022

    U kogo miałaś robioną operację?

  • Anonim
    MartaOstojska
    29 wrz 2022

    Masakra :( Przykro się na to patrzy. Chciałam sobie powiększyć biust, ale zrezygnowałam. Tym bardziej, że wyczułam jeszcze u siebie guzek w piersi.

  • Anonim
    Monia85
    Użytkownik wyróżniony
    20 lip 2022

    Sara Adamowicz czy jest pani zadowolona z operacji? Mogłaby pani wstawić jakieś zdjęcia po operacji?

  • Anonim
    NinaM
    10 maj 2022

    Koniecznie zrób USG piersi własnie żeby wykluczyć zbieranie się płynu czy zacieśnianie tej torebki. Również miałam mastopeksję+implanty, ale nie miałam aż takiego wielkiego cięcia pod piersią (?!) mimo, ze wycinano mi guza 9x8cm! Doradzanie w tym przypadku plasterków silikonowych jest śmieszne. Owszem, pomagają, ale w tym przypadku niewiele zmienią. Blizna po prostu zblednie, to tyle. Jeśli zrobiły się zrosty, piersi będą bolały, a już w ogóle przed miesiączką czy podczas wysiłku fizycznego, w którym pracować będzie klatka piersiowa (moje doświadczenia). Oczywiście za powstawanie bliznowców nie odpowiada lekarz, taka jest natura Twojej skóry (moja zresztą też), ale widać że szycie spod piersi do otoczki jest zwyczajnie niechlujne. Ja jak podniosę wysoko rękę, również implant jest niżej niż blizna, więc wydaje mi się, że nie jest to żaden powód po niepokoju. Nie rozumiem dlaczego lekarze odpowiadają tutaj szablonowo, żeby zgłosić się do operatora. No ja bym do niego zaufania już nie miała.

  • ClinicForYou

    · 8 kwi 2022

    Dzień dobry, polecalibyśmy skonsultować się z lekarzem operatorem oraz wykonać usg piersi. Jeśli pierś jest twarda, może to oznaczać wytworzenie się kapsuły- w takim wypadku należałoby oczyścić pierś i włożyć nowy implant.
    Jeśli chodzi o blizny, polecamy silikonowe plastry sutricon.
    Pozdrawiamy serdecznie,
    ClinicForYou

  • Anonim
    SaraAramowicz
    29 mar 2022
    Najlepszy komentarz

    Jestem 8mc po takiej samej operacji piersi ale te blizny co ma pani to współczuję

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama