Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Makijaż permanentny Warszawa

Anonim
Bronka
· Utworzono: 25 lip 2009 · Ostatnia odpowiedź 17 lip 2013

Chciałabym zrobić sobie makijaż permanentny dolnej i górnej linii rzęs. Bardzo proszę o radę, jakie są obecnie najlepsze aparaty do tego celu? Czy ten zabieg jest bolesny? Gdzie najlepiej go wykonać?

27 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Nasturcjaaa
    17 lip 2013

    Od siebie polecam Elite w Warszawie, teraz jest promocja - 15% na makijaż trwały :), który naprawdę jest trwały i wcale szybko nie znika. Ja robiłam sobie kreski na powiekach i brwi i jestem bardzo zadowolona.

  • Anonim
    molek29
    27 cze 2013

    a denique? jakies opinie moze? bo ja wlasnie tam chcialam sie wybrac i tak teraz zbieram info. w ogole slyszalam ze to dobry salon dlatego chcialam tam pojsc... pomoze ktos?

  • Anonim
    Bielinka
    7 gru 2012

    Jest zapewne kilka dobrych salonów w Warszawie, które można polecić. Trzeba zwrócić uwagę na sprzęt na jakim pracuje osoba wykonująca (wyczytałam, że najlepszy aparat i barwniki ma Lont time liner), gdzie i jak długo uczyła się wykonywać zawód (jednodniowe kursy odpadają ;)), czy jest wizażystką (wtedy powinna umieć dopasować kształt brwi do twarzy) itd. Wystarczy poszperać w internecie a znajdzie się wszelkie potrzebne informacje żeby nie popełnić błędu. Ja zbierałam się do zrobienia makijażu przez 2 lata. Jak już namówiłam i wysłałam wszystkie koleżanki (oraz mamę;)) do jednej osoby i tym samym sprawdziłam jej umiejętności (plus przeczytałam dziesiątki pochlebnych opinii w internecie) to poszłam sama. A teraz pluje sobie w brodę, że tak długo z tym zwlekałam ;) Mimo ciemniejszego jeszcze niż docelowy koloru brwi mają piękny kształt, są ładnie złamane. Nie sądziłam, jak brwi 'malują' wygląd całej twarzy. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Robiłam makijaż w Warszawie, wykonywała go Agata Świecka w swoim salonie. Polecam ją bo mój zabieg wyszedł naprawdę ślicznie a strach ma wielkie oczy :)

  • Anonim
    blondi101054
    23 cze 2012

    ja nie polecam,tam pani liczyła na łapówke,niz,z zadowolenia klienta-nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Anonim
    Majka59766
    19 kwi 2011

    Jednym z dobrych salonów w Warszawie do wykonania tego zabiegu moim zdaniem, jest salon na Merliniego 4. Wiele moich koleżanek robiło sobie tam właśnie makijaż permanentny, i naprawdę miały go dobrze wykonanego. Pani Zajdel pracuje tylko na najlepszym sprzęcie a jej kwalifikacje potwierdzają certyfikaty, także zagraniczne. Mogłam zobaczyć efekty jej pracy i stwierdzam, że makijaż trwały został wykonany b. dobrze.
    pozdrawiam, Majka

  • Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus

    · 22 wrz 2010

    Witam bardzo serdecznie wszystkie Panie,
    Chciałem poprosić o opinie na temat makijażu permanentnego wykonywanego w katowickich ośrodkach SPA Wellness & Beauty. Który z ośrodków możecie Panie szczególnie polecić?

  • Anonim
    zyta47536
    22 wrz 2010

    Ja też robiłam swój makijaż u p. Agaty w Extravaganza i bardzo ją polecam.
    Co roku go odświeżam,bo jest jasny i naturalny i nie rzuca się w oczy.W ogóle to super wygodna sprawa.Kładę już tylko podkład,tusz i gotowe.Z tym bólem to pewnie jest różnie.Mnie trochę bolą tylko usta,a brwi i kreski wcale.

  • Anonim
    Karla441
    20 sie 2010

    Ja mam makijaż juz drugi rok na rzęsach i brwiach, jest super naturalny, równiutki i jak nie wyjawię że mam to mało kto sie oriętuje że to nie moje takie gęste rzęsy i piękne łuki brwiowe...:)
    Polecam Extravaganza Studio SPA w Warszawie na Żoliborzu:)

  • Anonim
    dzakarta
    7 cze 2010

    ja nie robiłam makijażu permanentnego, ale też słyszałam o tym Instytucie w Warszawie. Zawsze można się przejść tam na indywidualną konsultacje gdzie na pewno przekażą Ci wszystkie szczegóły praktyczne i teoretyczne, no i ceny mają całkiem przyzwoite jak na tego typu zabiegi.

  • Anonim
    Stamina
    3 cze 2010

    Zabieg jest bolesny, ale da się wytrzymać. Do tygodnia schodzi opuchlizna i ewentualne dolegliwości. Najlepiej pojechać na permanentny do Warszawy. Wbrew pozorom jest tam najtaniej. Na przykład w Instytucie Urody New Look linia rzęs kosztuje 320 złotych a eyeliner 400. To chyba najtaniej na rynku. Tam ci powiedzą jakiej aparatury i barwników używają. Pozdrawiam.

  • Anonim
    JagodaJunior
    4 maj 2010

    Hej Stamina, trzeba wybrac dobry i sprawdzony gabinet, zeby potem nie plakac przed lustrem. Czy ty wiesz kto u nich robi ten makijaz? W Warszawie jest z czego wybierac.

  • Anonim
    Stamina
    29 kwi 2010

    W Warszawie jest też Instytut Urody New Look, który robi makijaż permanentny. Ja mam ochotę wybrać się do nich na kreski na powiekach. Robienie ich codziennie przysparza mi wiele trudu. Efekt jest ładny i delikatny, a oni mają ten zabieg relatywnie tanio. Słyszałam same dobre opinie o Instytucie, robił tam ktoś makijaż?

  • Anonim
    EdytaKosmita
    27 sty 2010

    Ja też, tak jak Werka, korzystałam z oferty salonu kosmetycznego Afrodyta w Blue City. Robiłam sobie u nich makijaż permanentny powiek i naprawdę - rewelacja! Efekt super równy i dokładny, a to jest chyba rzecz na której nam wszystkim najbardziej zależy. Poza tym cena też była dobra, więc jeżeli zależy wam na dobrym efekcie to naprawdę polecam!

  • Anonim
    naturalnypermanentny
    26 gru 2009

    Szanowne Panie! Jesteśmy firmą promującą makijaż permanentny wykonany w naturalny sposób.

    Swój cel realizujemy poprzez prowadzenie profesjonalnych szkoleń. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości sprzęt do makijażu permanentnego.

    Prócz działalności szkoleniowej prowadzimy GABINET, w którym można skorzystać z naszego doświadczenia i poddać się zabiegowi profesjonalnej mikropigmentacji. Poprawiamy również makijaże wykonane w innych gabinetach!
    Zapraszamy na bezpłatną konsultację!
    Nasza strona: ***************
    Zachęcam również do kontaktu mailowego, postaram się udzielić wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania: **************
    Pełna oferta Gabinetu Beauty, Massage&SPA: **************

  • Anonim
    MaYaMa
    21 gru 2009

    Oferty w pakiecikach, zapewne nie dotyczą wszystkiego na raz, tylko wybranego zabiegu. Polecam sprawdzić, zanim przejdzie się do tak dalece posuniętych stwierdzeń.
    Ps. Nie widzę nic bulwersującego w tym, że po latach 'poszukiwań' wreszcie znalazłam kogoś kto odpowiada mi w 100%. Dodatkowo mogę jedynie stwierdzić, że ja również lubię, gdy ktoś mnie chwali, więc dlaczego miałabym pożałować tego komuś, kto uważam zna się na swoim fachu..??
    A lekarza owszem, jeżeli ktoś chce posuwać się do tak radykalnych kroków jak np. operacje..

  • Anonim
    Samanta
    21 gru 2009

    To nie zadna dyskusja, drogie damy, ale normalna promocja gabinetu kosmetycznego jakiejs pani Ani. I tak tez mozna. Ale na miejscu wszystkich zainteresowanych pacjentek zastanowilabym sie nad tym, czy nie lepiej zwrocic sie do lekarza dermatologa, specjalisty od zabiegow typu liposukcja, dermabrazja itd. Jesli chodzi o makijaz permanentny, pewnie jest w stanie go zrobic osoba odpowiednio przeszkolona z wyczuciem piekna, nie musi to byc specjalista, ale na pozostale zabiegi oferowane w pakiecikach na pewno umowilabym sie z lekarzem!!!

  • Anonim
    tosia
    16 gru 2009

    z tych fal radiowych raczej nie skorzystam, bo chyba na razie nie potrzebuje takiego zabiegu, ale wybrałam dla siebie promocyjny pakiet 5 zabiegów mikro dermabrazji korundowej za 500 zł. Wychodzi dużo taniej niż płacić pojedynczo, a najlepszy efekt i tak jest widoczny po kilku zabiegach

  • Anonim
    MaYaMa
    15 gru 2009

    Masz pełną informację o promocjach i o zabiegach. Wejdź i sprawdź. Myślę, że minimum 3 zabiegi to podstawa, ale tam masz pakiet 4 w promocji ;)

  • Anonim
    tosia
    15 gru 2009

    a jakie efekty daje taki zabieg? i ile musi być ich wykonanych? Nie wiesz czy na stronie tego salonu mogę znaleźć info o tych promocjach? Czy tylko standardowy cennik?

  • Anonim
    MaYaMa
    15 gru 2009

    Na ciało masz np. pakiet fal radiowych z liposukcją ultradźwiękami - cena baardzo promocyjna..Możesz wziąć je również osobno, ale jak wiadomo - wówczas tracisz finansowo, a pakiecik promocyjny ważny 3 miesiące..:)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama