Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zwłóknienia po mezoterapii igłowej

Anonim
Mewaj
Poznań · Utworzono: 14 lip 2020 · Ostatnia odpowiedź 6 maj 2023

Dziewczyny, czy któraś z Was miała powikłania po mezoterapii w postaci podskórnych zwłóknień i guzów? Czy udało Wam się znaleźć kogoś, kto Wam pomógł? Jaką metodą? Chodzę od lekarza do lekarza, nikt nie chce się podjąć leczenia. Bardzo Was proszę o pomoc.

10 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Paulinapys
    6 maj 2023

    Czy wam to zeszło? Wczoraj miałam mezoterapię i też grudki nie schodzą, obawiam się że mam to co wy, znam swój organizm i widzę że coś jest nie tak, miałam wcześniej robiony kwas mlekowy, nici i nawet po tym nie było takiego stanu zapalnego. Wzięłam już antyhistaminowe i maść z antybiotykiem z tego co miałam w domu. Jak sobie z tym poradziliście?

  • Anonim
    migatka74
    7 mar 2023

    Witam
    Miałam podobny problem po lipolizie iniekcyjnej brzucha. Od razu udałam się do chirurga, który oznajmił, że tylko skalpel pomoże, no i pomógł 🙂 przy okazji zrobiłam plastykę brzucha, jestem bardzo zadowolona. Polecam Klinikę dr. Krajewskiego w Kołobrzegu. Powodzenia Wam życzę i zdrowia.

  • Anonim
    Dorotatmka
    6 mar 2023

    Proszę o informację jeżeli ktoś to wyleczył

  • Anonim
    iza457
    8 sty 2023

    Mam podobny problem, udało się znaleźć rozwiązanie?

  • Anonim
    Mewaj
    15 lip 2020

    Dziękuję. Zapytam w Symbiosis. Tam jeszcze nie byłam.
    Daj znać jak postępy.
    Pozdrawiam 👍

  • Anonim
    migatka74
    15 lip 2020

    Witam
    Jestem z podobnym problemem - efekt lipolizy iniekcyjnej brzucha. Mnie skierowano do chirurga plastyka.

  • Anonim
    renatasob
    14 lip 2020

    Może spróbuj w Symbiosis w Poznaniu? Podobno laserami robią cuda. Ja mogę Ci dać znać za 2 tygodnie, jak to wyglada u mnie.

  • Anonim
    renatasob
    14 lip 2020

    Odwiedziłam już kilku, łącznie z kliniką Kolasińscy. Tak nie podjęli się pomocy. Aktualnie korzystam z wiedzy 2 lekarzy. Dr Pazdrowska z Poznania zleciła biopsję, a dr Chudzińska z Symbiosis próbuje to usunąć laserem. Na razie zrobiła kilka prób, czekamy aż się wygoją.
    Ja już straciłam nadzieję :/

  • Anonim
    Mewaj
    14 lip 2020

    Renata, a co mówią lekarze? Jest w ogóle jakaś nadzieja? Masz może namiary na jakiegoś dobrego fachowca?
    Trzymaj się mocno 💪👍

  • Anonim
    renatasob
    14 lip 2020
    Najlepszy komentarz

    Moja twarz 2 miesiące po mezoterapii wyglada jak na zdjęciu. Również chodzę od lekarza do lekarza. Nikt jeszcze nie pomógł :/ Czekam na biopsję

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama