Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powikłania po dermapen + kwasy

Anonim
FilipFiksa
Sieraków · Utworzono: 22 sty 2024 · Ostatnia odpowiedź 22 sty 2024

Dzień dobry. Chciałabym opisać moją sytuację, mianowicie 12.12.2023 byłam na 3 zabiegu dermapen z kwasem TCA. Po samym zabiegu bardzo długo goiła mi się skóra, wyglądałam jak poparzona. Wcześniejsze dwa zabiegi były ok i wszystko goiło się prawidłowo. Do sedna. Minął już miesiąc i 10dni, a na mojej buzi pozostały ślady, przebarwienia bardzo brzydko to wygląda, moja buzia nigdy tak nie wyglądała. Chciałam mieć ładną buzię, a jest dramat, nie mogę na siebie patrzec. Kosmetyczka twierdzi, że jest to normalne. Co mi poradzicie, jakieś polecenia?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    JustPi
    22 sty 2024
    Najlepszy komentarz

    Faktycznie nie wyglada to dobrze. Moim zdaniem zrobiły Ci się przebarwienia. Pamiętałaś o kremie z filtrem po zabiegu? Myślę, że powinnaś udać się do dermatologa albo do jakiegoś dobrego kosmetologa. Miałam robioną mezoterapię mikroigłową w gabinecie kosmetologicznym już kilka razy ale bez kwasów. Pani kosmetolog odradziła mi kwasy bo mam bardzo delikatna cerę i stwierdziła, że w moim przypadku byłby to zbyt agresywny zabieg. Ja jestem mega zadowolona moja skora po serii zabiegów jeszcze nigdy tak dobrze nie wyglądała. Ale fakt po zabiegu trzeba bardzo pamiętać o kremie z filtrem.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama