Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Jak uzyskac taki efekt?

Anonim
Nikita400
Warszawa · Utworzono: 11 mar 2021 · Ostatnia odpowiedź 1 lip 2023

Witam, intryguje mnie bardzo kolosalna zmiana wygladu u pani Jolany Pieńkowskiej, jaka zaszła jakiś czas temu. Spogladajac na jej fotki z roku 2006, a kolejno z roku 2017 cyba, pani Jolanta wyglada nie do poznania, fenomenalnie. Tak świeżo i pięknie. Naturalnie sama chciałabym uzyskać taki efekt i pójść na różne zabiegi medycyny estetycznej, ale nie wiem dokladnie, co pani Jolanta zastosowała, że tak się zmienila? Po zdjęciu widać, że chyba zastosowała botox oraz wypełnianie policzków kwasem hialuronowym, jednak nie o to chcę zapytać. Przede wszystkim dostrzec można jej promienną, świeżą cerę, aż lśni. Efekt jest wielkiego kalibru, cera promienista, wcześniej była poszarzała, a była dużo młodsza. I moje pytanie do Państwa, jest takie, czy ta promienność, to efekt mezoterapii igłowej, ale z aplikacją bomby witaminowej? Dziekuję za odpowiedź.

1 komentarz

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    1 lip 2023

    Zgazam się z przedmówczynią. Mezoterapia szyi czyni cuda, u mojej mamy się sprawdzila i odjęło jej kilka lat. Ona akurat była na mezo w Lk medzie w Krakowie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama