Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Efekty po wypełniaczu volite Juvederm

Anonim
viol
Gdańsk · Utworzono: 29 maj 2017 · Ostatnia odpowiedź 9 kwi 2018

Dzień dobry, jakich efektow moge spodziewac sie po volite JUVERDEEM, czy rzeczywiscie zabieg wart jest swojej ceny?

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Sandra90685150
    9 kwi 2018
    Najlepszy komentarz

    Miałam już dwa takie zabiegi i na pewno będę je powtarzać. Skóra jest wyraźnie nawilżona, odżywiona i bardziej napięta. Po zabiegu odzyskała swoją sprężystość. Ja chodzę do dr Magdaleny Zakrzewskiej z Kliniki Zakrzewscy mniej więcej co pół roku i taka częstotliwość zdecydowanie wystarczy. Bardzo polecam.

  • Anonim
    igahubert
    26 paź 2017

    Jaki jest czas regeneracji po zabiegu? Czy można na drugi dzień normalnie wrócić do pracy?

  • Anonim
    viol
    29 maj 2017

    volite 200o za zabieg , a np skinbooster ok 1800za 3 , wiec mozna powiedziec ze cena jest taka sama, przy czym skinbooster mnie nie powalil na kolana ....

  • Dr Ewa Rybicka

    · 29 maj 2017

    Nie wiem jaka cene Pani zaoferowano, ale średnio zabieg volite ( wykonuje sie 1x na 6-9 miesięcy) kosztuje tyle co 3 zabiegi konkurencyjne (trzeba wykonać 3x co 3-4 tyg) Czyli kuracja jest w takiej samej cenie...
    A efekt naprawdę ciekawy.
    Ewa Rybicka

  • Anonim
    viol
    29 maj 2017

    dziekuje za odpwoiedz, a czxy w zwiazku z tym warto wydawac na niego wiecej niz za konkurencyjene preparaty , ktore sa dluzej na rynku ? ( np skinnboster?)

  • Dr Ewa Rybicka

    · 29 maj 2017

    Volite Juvederm jest skinboosterem, zabiegiem stymulującym skórę, lekko ją zagęszcza i mocno nawilża. Skóra w ciagu 1-3 tygodni po podaniu staje się widocznie rozświetlona i promienna. Po prostu ma piękny, świeży wygląd. Najlepiej oddaje oczekiwany efekt, angielskie słowo " glow". Zabieg przeprowadzany jest jednorazowo, efekt utrzymuje sie do 6-9 miesięcy.
    Pozdarwiam
    Ewa Rybicka

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama