Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nie myślcie o żadnych liposukcjach smart , vaser czy bodyjet!

Anonim
agata213444
Wrocław · Utworzono: 15 sty 2014

Słuchajcie. Nie myślcie nawet o żadnych liposukcjach, smart lipo, vaser lipo, body jet itd...Po tym moga zostac tylko nierownosci i problemy!!!Ja sama uwierzylam w opis smart lipo...Ze to taki małoinwazyjny bezpieczny zabieg, ze wygladza skore, redukuje cellulit...G...PRAWDA!!Uwierzyłam rownież lekarzowi...Rzeczywistość okazała się jednak bolesna...Płaczę i żałuje że nie mogę cofnąć czasu!!!PRZESTRZEGAM TERAZ WSZYSTKICH!!!JA nie miałam szcześcia...mnie nikt nie przestrzegł... W dodatku rozmawiałam z samym dystrybutorem laserów smart lipo na polskim rynku. Powiedzial mi ze niestety prawdziwy, oryginalny amerykanski laser do smart lipo jest dostepny w Polsce jedynie w kilku znanych klinikach...Cala reszta to chinskie podrobki!!!Stąd pozniej problemy i płacz wielu kobiet!!!Nie mam pojecia kto dopuszcza te zabiegi na rynek!!! Ktore narazaja nasze zdrowie!!!I urode...Nie szanujemy jej przed zabiegiem...potem płaczemy że oddałybyśmy wszystko by właśnie taka była...jak przed zabiegiem!!!NIESTETY CZASU NIC NIE COFNIE!!!! Ja dodatkowo przestrzegam przed wyborem gabinetu . Ja żle trafiłam, zniszczono moje ciało!!! Ani Laser jaki tam posiadali ani lekarz nie byli odpowiedni do tego typu zabiegów!!!!!!! Ten dystrybutor laserów powiedział mi że koniecznie trzeba sprawdzać staż w wykonywaniu tych zabiegow przez lekarza, jego certyfikaty, opinie ( ale nie w internecie!!!bo czesto sa nieprawdziwe!!! kazdy moze sobie napisac reklame podszywajac sie pod zadowolonego klienta!!! ). A najwazniejsze to to że oryginalny laser powinien miec atest FBA badz FDI ( niestety tej nazwy dokladnie nie pamietam, ale cos w tym stylu ). W kazdym razie ja odradzam wszelkie zabiegi tego typu!!! Bo to sie konczy pozniej na płaczu!!!! Naprawde mozna schudnac mase kg przy odpowiedniej diecie i cwiczeniach!!! Polecam wam strony, gdzie mozna zalozyc swoj pamietnik odchudzania, wspierac sie w grupie innych odchudzajacych, motywowac ich efektami, zdjeciami sprzed i po, wymieniac radami. To jest najlepsza forma do szczuplej sylwetki!!! Niestety ja zaluje ze je znalazlam za pozno :( Gdybym tylko znalazla przed tym cholrenym zabiegiem smart lipo...

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.