Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Efekty liposukcji - czy są trwałe?

Anonim
Lauri94568
Kraków · Utworzono: 25 maj 2020 · Ostatnia odpowiedź 13 mar 2023

Tak, jak w poście - dla was efekty były trwałe czy waga wróciła? Zastanawiam się, czy jak ktoś ma tendencję do dokładania tkanki tłuszczowej na przykład na brzuchu, to czy po liposukcji ten problem prędzej czy później wróci...

10 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    WiolaRuszczak
    13 mar 2023

    Sama od jakiegoś czasu myślę o tym by zapisać się na liposukcję brzucha - mam straszny kompleks pod tym kątem :/ . Ogólnie przeglądałam różne oferty klinik i najbardziej spodobała mi się oferta Olmedical. Tutaj zabiegi przeprowadzone są bardzo dokładnie, starannie, z tego co czytałam, wiec moim zdaniem warto się zdecydować.

  • Anonim
    MartaOstojska
    3 lis 2022

    No właśnie, trzeba pilnować to co się je i ćwiczyć. Nie ma rady inaczej

  • Anonim
    KamilaSurma
    10 lip 2022
    Najlepszy komentarz

    Ja robiłam liposukcję w SCM clinic parę lat temu i efekt utrzymuje się nadal. Wiadomo, jednak cały czas jestem na diecie, pilnuję co jem i ćwiczę 2 razy w tygodniu. Bez tego ani rusz.

  • Anonim
    JuliaWrona
    7 mar 2022

    Dokładnie tak dziewczyny. To, że doktor Dominik świetnie wykona swoją pracę to jedno, ale potem trzeba jej po prostu nie popsuć swoją lekkomyślnością.

  • Anonim
    JuliaWrona
    6 mar 2022

    MartynaDaniel też znam pacjentki doktora Dominika zadowolone, ale myślę, że tu jak w każdym przypadku jest, że po prostu trzeba dbać o efekt po zabiegu zawsze i zdrowo się odżywiać i ruszać. Jedni mają większą tendencje do odkładania tłuszczu drudzy mniejszą. Wszystko zależy od człowieka.

  • Anonim
    MartynaDaniel
    2 lut 2022

    Znajoma jest po liposukcji u dr Boliglowy i cały czas mówi jaka jest zadowolona, minęło już 1.5 roku więc nie podejrzewam, żeby efekt był chwilowy.

  • Anonim
    IlonaB
    2 maj 2021

    Na pewno trzeba dbać o siebie, żeby efekt był długo. Polecam liposukcję w klinice Sekrety Piękna w Krakowie.

  • Anonim
    Melania786715
    13 kwi 2021

    Moim zdaniem, czy tłuszczyk znowu się odłoży czy nie, zależy wyłącznie od Ciebie. Niektórzy myślą, że wydadzą kase, zrobią liposukcję i gotowe... trzeba jeść zdrowo, być aktywnym fizycznie i efekty zabiegu się utrzymają. polecam lipolize laserową w Elite, mają dobry sprzęt, nacięcie niewielkie, jak się dba o bliznę to w ogole jej nie widać po czasie. skóra jędrna, elastyczna, zbędnych tłuszcz zlokwidowany.

  • Anonim
    Milena06
    25 lut 2021

    Dobrze zrobiona liposukcja daje długotrwałe efekty. Polecam na takie zabiegi Sekrety piękna w Krakowie. Świetna klinika, profesjonalny zespół.

  • Anonim
    Ina83
    23 lut 2021

    Wystarczy poszukać zdjęć w sieci - liposukcja potrafi zdziałać cuda. Dzięki temu zabiegowi można trwale modelować sylwetkę i nadać jej wymarzone kształty. Na rynku masz dostępne różne metody liposukcji, ale wiem, że sporo kobiet poleca SlimLipo. Znam klinikę w Warszawie, gdzie możesz taki zabieg wykonać. To Klinika Elite. Na ich stronie możesz dowiedzieć się więcej o samej liposukcji i konkretnie o tym zabiegu. Na Twoim miejscu bym się nie zastanawiała, bo to faktycznie działa.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.