Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Efekty po zabiegu slim lipo

Anonim
Ala
Wrocław · Utworzono: 10 lis 2011 · Ostatnia odpowiedź 5 lis 2017

Myślę o liposukcji, obejrzałam parę filmików i sama nie wiem. Chciałam posłuchać opinii doświadczonych.Czy ktoś z was może robił slim lipo? Jakie są efekty, bo w filmie to wszystko możliwe. https://www.estheticon.pl/video/lipoliza-laserowa, https://www.estheticon.cz/video/liposukce-ultrazvukova, https://www.estheticon.sk/video/water-jet-liposukcia, https://www.estheticon.de/video/liposuktion

14 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    wiki1981
    5 lis 2017

    Witam, a mozna wiedzieć kto wykonywał zabieg?

  • Anonim
    wiki1981
    5 lis 2017

    Proszę o informacje gdzie Pani wykonywała zabieg

  • Anonim
    wiki1981
    5 lis 2017

    Bardzo proszę o informacje gdzie Pani wykonywała zabieg

  • Anonim
    Zadowolona205030
    5 sie 2013

    Jestem już 3 lata po zabiegu i jest wszystko w porządku, żadnych nierówności. robiłam bryczesy i wew. stronę ud. Zastanawiam się nad zrobieniem nad kolanami wypukleń :-) Zabieg polecam, a robiłam w Elite.

  • Anonim
    mariolka
    11 cze 2013

    Też zasatanawiam się nad zabiegiem slim lipo z tym że partii brzucha. Czy robiłaś ten zabieg w salonie Elite w warszawie na Pereca???

  • Anonim
    Nasturcjaaa
    24 maj 2013

    Ja robiłam sobie slimlipo w Elite w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Robione miałam uda i podbródek :). W końcu pokochałam swój profil i wciskam się w mniejsze spodnie. Zabieg bezbolesny, a efekty świetne.

  • Anonim
    pysia196897
    6 kwi 2013

    bolesne jest znieczulanie, sam zabieg nie - bo nic się nie czuje.
    Wczoraj miałam zabieg na boczki, brzuch, uda i kolana. Noc ciężka,bo musiałam spać na plecach i bolał mnie kręgosłup. Dzisiaj odpoczywam obłożona gazikami, bo nieco cieknie. Mam nadzieję, że efekty będą.

  • Anonim
    ona_34177158
    11 lut 2013

    Czy zabieg jest bolesny?

  • Anonim
    gosc189237
    7 sty 2013
    Najlepszy komentarz

    czesc wszystkim zainteresowanym
    Jestem 3 tygodnie po zabiegu slim lipo na brzuch; efekty są zadawalające;
    ranki po nacięciu prawie niewidoczne, skóra ładnie się "zbiera", nie ma żadnych nierówności, nic nie boli; ubranko trochę uciążliwe ale trzeba go polubić na okres 2-3 miesięcy. Po zabiegu KONIECZNE zabiegi drenujące- wszelkie masaże-i tu trzeba się nastawić z kasą bo to jest dodatkowy tysiąc-jak nie więcej- nie wiem jeszcze czy na tym się skończy.
    Powiem tak:
    jeśli ktoś ma duży nadmiar tłuszczu w jednym miejscu to bardzo polecam ten zabieg, bardzo bardzo; poniewaz efekt jest PRAWIE natychmiastowy; Prawie- bo zanim zniknie opuchnięcie to mija dobry tydzień,dwa
    Ale jeśli ktoś jest ogólnie otyły to nie wiem czy odessanie z jednej partii będzie zadawalającym efektem...
    Ja jestem osobą szczupłą; miałam tylko nagromadzenie tłuszczu na brzuchu- JUZ NIE MAM!!!
    pytajcie jak chcecie jeszcze coś wiedzieć
    pozdrawiam

  • Anonim
    gosc188082
    18 gru 2012

    witam
    jestem po zabiegu slim lipo brzucha -3 dni
    na dzień dzisiejszy opuchnięty brzuch okropnie; jest większy niż był
    ranki po wkłuciu niewielkie, ładnie sie goją; żadnego bólu ani w trakcie operacji ani później; lekarz bardzo fajny i profesjonalny
    to nie jest tak jak mówią, że od razu wraca się do formy; mam trudność z siedzeniem (więc wszystko co się z nim wiąże jest niefajne), długo chodzić czy stać też nie mogę bo szybko się męczę; myślę, że trzeba czasu...a miałam móc iść do pracy na drugi dzień... trzeba mieć najmniej ze 3-4 dni wolne po zabiegu
    czekam na rezultaty; napisze znów za parę dni

  • Anonim
    kol
    4 gru 2012

    Witam,

    efekt widoczny pozbylam się boczków,oraz nadmiaru w okolicach ud zewnetrzna strona.Tak wiec sam zabieg jest ok. pierwsze znieczulenie jest bolesne,kazdą strone znieczula sie osobno.Po zabiegu odrazu pojechałam do domu,samopoczucie ok.normalne ,w 1 tyg troche pobolewało chodzi sie w ubranku uciskowym ja chodzilam ok2 miesiace dla lepszych efektów,oraz na drenaż limfantyczny to taki masaz.Generalnie teraz jest ok.pozbylam sie problemu, wiadome jem normalnie,mam tendencie do tycia genetycznie wiec trzymam jakąs tam dietke,staram sie bynajmniej;).Jesli Pan doktor zakfalifikuje do zabiegu to polecam na pewno tzw.boczki,albo brzuszek zniweluje :) Pozdrawiam Serdecznie

  • Dr n. med. Tadeusz Witwicki

    · 30 lis 2012

    Witam,
    proszę o kontakt mailowy na ********** z prośbą przesłanie zdjęć przed/po zabiegów wykonywanych metodą SlimLipo. Oczywiście w razie dodatkowych pytań, służę pomocą.

    Pozdrawiam,
    T.Witwicki

    ***********

  • Anonim
    ona_34177158
    29 lis 2012

    witam,
    jestem ciekawa Pani efektów bardzo proszę o kontakt ponieważ również zastanawiam się nad zabiegiem.

  • Anonim
    kol
    21 lut 2012

    ja robię sobie w elite za pare dni boczki.. bardzo sie boje poniewaz są zróżnicowane opinie[nie samego zabiegu]a efektów czy wszystko bedzie rowno i nie bd. zadnych komplikacji.. czy ktos juz jest po zabiegu, i chciałby sie wypowiedziec szczerze na ten temat.Bardzo by mi to pomogło

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama