Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Lipoliza iniekcyjna kolan lipolax vl

Anonim
Aga3030
Poznań · Utworzono: 4 cze 2020 · Ostatnia odpowiedź 10 lip 2022

Witam czy ktoś wykonywał zabieg lipolizy iniekcyjnej kolan? Chce zrobić ale zastanawiam się czy warto

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Alicja_Wide_ska
    10 lip 2022

    Miałam robioną lipolizę iniekcyjną, ale na drugi podbródek. Wykonałam ją w klinice L’experta w Warszawie u dr. Marka Wasiluka. Ja polecam, bo mam dobre odczucia i dobre efekty.

  • Anonim
    Nina321
    20 mar 2022
    Najlepszy komentarz

    Dziś po raz drugi miałam wykonany zabieg lipolizy podbródka. Zdecydowałam się na powtórzenie zabiegu po miesiącu, gdyż efekt po pierwszym zabiegu przerósł moje oczekiwania!
    Skóra podbródka stała się bardzo napięta, a znienawidzony "drugi podbródek" zniknął praktycznie całkowicie.
    Czuję się młodsza i dużo bardziej atrakcyjna. Zapisałam się na kolejny zabieg do Doktora za miesiąc.

  • Anonim
    Aga3030
    21 wrz 2020

    Witam. Robiłam. Dwa razy. Bez efektów

  • Anonim
    Abcdefg
    20 wrz 2020

    Tak miałam 7 miesięcy temu, do dnia dzisiejszego mam sine nierówności po zewnętrznej stronie kolan. Próbowałam metody ICOONE, żeby się tego pozbyć, ale bez skutku, dlatego odradzam. Pozdrawiam

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama