Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

lipoliza-cena

Anonim
iza
· Utworzono: 6 mar 2010 · Ostatnia odpowiedź 17 maj 2012

witam,chciałaby się dowiedzieć ile dokładnie kosztuje lipoliza brzucha.mam 25lat jestem szczupła i ważę 62kg lecz ciężko mi się pozbyć tego niewielkiego odstającego brzucha

13 komentarzy

Reklama
  • NewU sp z o.o. dystrybutor nici pdo i plla

    NewU sp z o.o. dystrybutor nici pdo i plla

    · 17 maj 2012

    Z zabiegu lipolizy iniekcyjnej można skorzystać także w Krakowie, w Gabinecie Medycyny Estetycznej NewU. Na stronie ********** znajduje się opis zabiegu, krótki filmik oraz szczegółowy cennik. Korzystamy z preparatu Aqualyx, a lekarz który wykonuje zabieg, spełnia wszystkie niezbędne warunki, postawione przez wynalazcę tej substancji.

    Gabinet Medycyny Estetycznej *****
    **********
    ********
    Tel: ***********
    **********

  • Anonim
    paulinka
    12 paź 2010

    jaki był by najbliższy termin wizyty

  • Anonim
    paulinka
    12 paź 2010

    witam serdecznie bardzo bym prosiła o adres gabinetu w poznaniu który zajmuje się lipoliza iniekcyjną.jaka jest cena i przedewszytkim skuteczność i po jakim czasie widać rezultaty?

  • Centrum Medyczne Bieńkowski

    · 27 maj 2010

    Od kilku miesięcy Centrum dysponuje najnowszym laserem do lipolizy laserowej o dużej mocy, zabiegi w zniecz. miejscowym. Krótki okres rekonwalescencji. Zapraszamy na stronę *************

  • Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska

    · 12 kwi 2010

    Witam,
    karmienie piersią jest przeciwskazaniem do wykonania zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Zabieg można wykonać po całkowitym zaprzestaniu karmienia.

    Pozdrawiam serdecznie
    Danuta Zemła

    Gabinet Estetyka
    Medycyna Estetyczna i Laserowa

    ************
    **********
    tel. *******
    tel. ******

    *********
    *********

  • Anonim
    Doktor
    11 kwi 2010

    Zabieg lipolizy iniekcyjnej nie może być wykonywany u kobiet karmiących. W związku z tym, że nadal Pani kami proponuję zabieg przesunąć do czasu całkowitego zakończenia karmienia piersią.
    Pozdrawaim

    dr Sandelewski

    ***********

  • Anonim
    iza
    9 kwi 2010

    witam.interesuje mnie zabieg lipolizy.lecz wyczytałam że nie powinno się karmić piersią.mam prawie 3letnią córkę lecz ja dokarmiam 1 do 2 razy dziennie tylko do snu.czy mogłabym się poddać temu zabiegowi?

  • Anonim
    tulinka
    30 mar 2010

    Czy zamiast lipolizy iniekcyjnej zastanawiałaś się na przykład nad liposukcją? Jest fajny zabieg, który nazywa się VibroLipo, możesz poczytać o nim tutaj. Ja bym się raczej zdecydowała na coś takiego.

  • Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska

    · 9 mar 2010

    Dzień dobry.
    Koszt lipolizy iniekcyjnej zależy od ilości ampułek jaką podamy podczas jednego zabiegu. Koszt jednej ampułki to 250zł (mieszanka fosfatydylocholiny, L-karnityny i krzemu). Ilość ampułek zależna jest od ilości tkanki tłuszczowej. Maksymalnie podczas jednego zabiegu można podać 6 amp, natomiast w Pani przypadku powinny wystarczyć 2-4amp. Ilość ampułek ustala lekarz na konsultacji. Zabieg należy powtórzyć w celu osiągnięcia zadowalającego efektu.

    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
    Danuta Zemła

    Gabinet Estetyka
    Medycyna Estetyczna i Laserowa

    ********
    ********
    tel. ******
    tel. ******

    *********
    *********

  • Anonim
    Doktor
    8 mar 2010

    Pani Izo.
    Liposukcja to efektywny zabieg usunięcia lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Natomiast ja poleciłbym lipolizę laserową zabieg polegający na bezpośrednim niszczeniu komórek tłuszczowych laserem. Efekty jeszcze lepsze a sam zabieg mniej traumatyczny jak klasyczna liposukcja. Odsyłam do mojej strony *********** dział chirurgia estetyczna
    dr Sandelewski

  • Anonim
    iza
    8 mar 2010

    ile straciłabym centymetrów po liposukcji brzucha?czy byłby widoczny efekt?

  • Anonim
    Doktor
    7 mar 2010

    W moich gabinetach medycyny estetycznej zabieg lipolizy brzucha w Pani przypadku kosztować będzie 800 zł
    W celu rejestracji i wyznaczenia terminu zabiegu proszę o maila ******* lub telefon *********
    dr Sandelewski ************

  • Anonim
    iza
    7 mar 2010

    chciałabym się również dowiedzieć czy ten zabieg jest wykonywany gdzieś w okolicach Poznania

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama