Powiększanie NIETYPOWYCH ust (Odmówiono mi wypełniaczy)

Anonim
Nikola6
Warszawa · Utworzono: 27 kwi 2024 · Ostatnia odpowiedź 28 kwi 2024

Odmuwiono mi wypełniaczy przez zabiegowców. Mówią mi że moje usta zawijają się do środka i wypełniacze spowodowałyby u mnie kaczy dziób. Lip lift wydawał się jedynym wyjściem, ALE myślę że pogorszyłby wygląd moich ust. Moje usta nie stykają się, więc zmuszam się naciągając mięśnie brody i po takiej chirurgi było by tylko gorzej. Myślę, że jedynym wyjściem mogłoby być dostosowanie chirurgii do mojej twarzy np. powiększanie metodą YV + zrobienie szycia na łuku kupidyna i środku dolnej wargi lub powiększenie policzków tak aby skóra spychała się na usta- jak robimy dzióbek do zdjęć + zszycie łuku kupidyna. Chcę permanentne rezultaty.

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Ifg7
    Użytkownik wyróżniony
    28 kwi 2024
    Najlepszy komentarz

    Tu nie ma co samej kombinować myślę co by było gdyby. Radze pójść do mega ogarniętej kompetentnej osoby, która sama zaproponuje optymalne rozwiązanie. Ze swojej strony mogę polecić ci kogoś z Poznania i Warszawy

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama