Nowe wypryski po zabiegu na trądzik różowaty

Anonim
hatixx
Toruń · Utworzono: 3 cze 2024 · Ostatnia odpowiedź 8 cze 2024

Witam, 2 miesiące temu miałam zrobiony pierwszy z 3 zabiegów laserem ALMA na trądzik różowaty, w między czasie 2 razy laserem frakcyjnym, aby bardziej zasuszyć wypryski. Fakt rumienia po trądziku już nie mam, ale niestety na twarzy tworzą się nowe wypryski ropne, bardzo bolące. Czy to jest normalne? Czy coś jest nie tak? Jak temu zapobiec?

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    TomBobak
    8 cze 2024

    Ja stosuje biseptol syrop polecam u mnie zdziałał cuda a próbowałem wszystkiego najpierw miałem trądzik skupiony a teraz różowaty po kuracji izotretynoina i pół życia na tetralysalu, warto zrobić wymaz czy to nie gronkowiec bo w ropnych przypadkach zazwyczaj to wychodzi, ja stosuje ten syrop do nosa i na powieki bo tam gronkowiec bytuje ******* jeszcze gardło przy cięższej postaci proponuję zacząć od tabletek 960*2dzienie przez 2-4 tygodni i cały czas syrop

  • Anonim
    hatixx
    3 cze 2024

    Bardzo proszę o pomoc, dodam że mam 40 lat.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama