Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Ropne zmiany po zabiegu laserem x lase plus

Anonim
Kaama
· Utworzono: 25 lut 2016

Witam, w sobotę tj. 20.02 2016 miałam przeprowadzony zabieg laserem X LASE PLUS na przebarwienia na "połowie" twarzy - od linii nosa do brody. Zalecenia miałam dwa: 1. mycie twarzy przegotowaną wodą 2. używanie maści Solcoseryl 2x dzinnie. Niestety w poniedzialek wieczorem okazało się, że wdała mi sie infekcja. Mam okropne ropne strupy które STARSZNIE swędzą. Nie śpię w ogóle, ponieważ to uczucie jest kompletnie nie do zniesienia.Wygląda to bardzo niewyjściowo. Zmieniono mi zalecenia. Mam używać maści MaxiBiotic co 4 godziny oraz przemywać twarz wodą z octem.Chciałam zapytać po jakim czasie powinno wszystko wrocić do normy i czy "po" mogę spodziewać się przykrych konsekwencji? Nie mam niestety dużo czasu na rekonwalescencje ponieważ muszę wracać do pracy. Zyję obecnie pod ogromną presja czasu. Czy można jakoś przyspieszyć proces gojenia? Proszę o opinie i rady.

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama