Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Brzydka rana po usunięciu pieprzyka laserem

Anonim
minimax
Wrocław · Utworzono: 26 lut 2017 · Ostatnia odpowiedź 26 kwi 2019

Witam 2 dni temu usunęłam pieprzyk z twarzy. Pieprzyk ten miałam od urodzenia i w miarę upływu czasu powiększał się. Pani doktor zdiagnozowała znamię jako gruczolak. Niepokoi mnie rana po zabiegu laserowym. Pozostał ciemny punkt, a wokół niego żółty płyn. Rana jątrzy się i boli. Czym smarować taką ranę? Poniżej zamieszczam dwa zdjęcia - pieprzyk sprzed 4 lat i 2 dni po usunięciu. Proszę o pomoc.

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Panika
    26 kwi 2019
    Najlepszy komentarz

    A ja nie polecam usuwania laserem żadnych znamion.
    Iść do dobrego chirurga, wyciąć, zszyć a znamię oddać na hispat.
    Ja usuwane miałam w taki sposób znamiona na całym ciele (w tym twarzy) i jestem mega zadowolona.

  • Anonim
    laurka739558
    25 kwi 2019

    Ja w elite w Warszawie usuwałam pieprzyki, mogę polecić jak najbardziej, mają dobry sprzęt. Narośl usuwano mi laserem CO2, zabieg trwał kilka minut, dostałam znieczulenie miejscowe, bo trochę panikowałam, nic nie bolało, czułam tylko delikatne ciepło. Po 4 tygodniach rana się wygoiła. Trzeba pamiętać, żeby nie wystawiać tego miejsca na słońce, to jest ważne.

  • Anonim
    alicja799182
    24 kwi 2019

    Ja mam duży, odstający pieprzyk na szyi i planuję jego usunięcie laserem, także chętnie dowiem się, gdzie wykonałaś zabieg.

  • Anonim
    manka
    19 kwi 2019

    U mnie rana po usunięciu narośli też nie wyglądała za dobrze, ale po jakimś czasie wszystko wróciło do normy i nie ma po niej śladu. Długo zwlekałam z jej usunięciem, aż teraz żałuję, bo nie jest to skomplikowany zabieg.

  • Anonim
    minimax
    10 mar 2017

    Dziękuję bardzo za odpowiedź

  • Dr Ewa Rybicka

    · 27 lut 2017

    Polecem kupić w aptece Dermatol, którym proszę 2 x dziennie zasypać rankę. Działa przeciwzapalnie, powinien osuszyć rankę.
    Oczywiście kontrola u lekarza wykonującego zabieg powinna sie odbyć.
    Ewa Rybicka

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama