Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Jak usunąć rozstępy u matki karmiącej?

Anonim
cooleczka
Bydgoszcz · Utworzono: 7 kwi 2013 · Ostatnia odpowiedź 26 wrz 2022

Witam, właśnie skończył się 8 miesiąc ciąży. Niestety na pośladkach i udach wyszły mi rozstępy, których bardzo chciałabym się pozbyć, najlepiej gdy będą jeszcze świeże. Planuję karmić dziecko piersią, dlatego chcę odpowiednio dobrać metodę walki. Będę wdzięczna za informacje, zwłaszcza z obszaru wielkopolski (z cenami i namiarami na gabinety). Chciałam się też spytać, dlaczego karmienie piersią jest przeciwwskazaniem do użycia lasera frakcyjnego.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Alicja_Wide_ska
    26 wrz 2022

    Ja również słyszałam o braku przeciwwskazań, natomiast poczekałam z wykonaniem zabiegu do zakończenia karmienia piersią ;) Tak dla własnego spokoju. Zabieg frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej wykonałam u dr Marka Wasiluka. Szczerze polecam, bo efekty są pozytywne i wyraźne.

  • Anonim
    GeorginaFelkowska
    4 maj 2022

    Ja smarowałam sobie olejkiem ciało

  • Anonim
    esteti
    12 kwi 2013
    Najlepszy komentarz

    Z tego co mi mówił dr Marek Wasiluk to nie ma przeciwwskazań, tylko to pewnie może być trochę bolesne przy takich wrażliwych piersiach. A jak chcesz pozbyć się ich trochę później, kiedy już nie będą takiej pierwszej świeżości to poczytaj sobie o frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama