Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Blizny, zmiany po laserze pixel. Jak poradzić sobie z taką kaszką?

Anonim
EwelinaMaras
Reda · Utworzono: 12 kwi 2023

Hej. Błagam o pomoc, poradę. 8 lat miałam wykonany pixel laser, dermatolog namówiła mnie na blizny po trądziku. Jednak po jakimś czasie zrobiło się gorzej, niby kaszka. Chodziłam tak z tym myśląc, że będzie lepiej. Było raz lepiej raz gorzej. Nie wiem czemu w sumie nie poszłam do tej lekarki. Robiłam już wszystko osocze, kwasy z retinolem które coś tam wygładzały, rf mikro igłowa - nic nie pomaga. Nikt nie umie mi pomóc. Dodam, że gdy byłam w ciąży w zeszłym roku to jakby się wyciszyło. Obecnie zrobiłam hormony, wyszła nadczynność bardzo duża. Jutro idę do kolejnego dermatologa. Pokierowano mnie by zrobić badania na choroby tkanki łącznej, jutro idę robić badania. Wcześniej przed kadetem leczyłam trądzik izotekiem. Miałam blizny, ale nie aż takie. Teraz kiedy z wiekiem kolagen zanika, jest gorzej. Zaproponowano mi frakcyjny laser, ale już się boję. Wzięłam też izotek raz na próbę przez msc, ale dłużej się bałam, bo już nie wiedziałam co robić i te zmiany przy doustnej wir A się wyciszyły, ale przestałam, bo to nie było pod kontrolą lekarza. Nie wiem co robić jestem załamana. Proszę o pomoc.

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama