Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Standardowa korekta uszu

Anonim
Jacekkkk
Warszawa · Utworzono: 25 lip 2021 · Ostatnia odpowiedź 16 sie 2023

Witam Kogo możecie polecić do klasycznej korekty uszu w mazowieckim? Miałem korektę nićmi aptos ale nie jestem zadowolony i chciałbym zrobić to klasyczna metoda. Najlepiej województwo mazowieckie i to aby był to specjalista, który zrozumie i pomoże.

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Zuza87
    16 sie 2023

    @Maja87 pokaz efekty

  • Anonim
    Maja87
    15 sie 2023

    Z Mazowieckiego nie znam, ale mogę rekomendować w Małopolsce. Chirurgiczną korekcję uszu robiłam w SCM clinic u doktor Karoliny Małek-Stelmachowskiej. Mistrzyni, po odstających uszach nie ma ani śladu. Na plus jest też to, że obyło się bez większego bólu i powikłań. Zabieg został poprzedzony obszernym wywiadem i badaniami więc wszystko w 100'% profesjonalnie.

  • Anonim
    Zuza87
    14 lip 2023

    Jacek czy udało się wyciągnąć nici i zrobić korektę

  • Anonim
    Annnaa
    2 lip 2022

    Czemu pan nie jest zadowolony z korekty uszu za pomocą nici aptos?

  • Anonim
    aania9999
    31 paź 2021

    Przede wszystkim na Twoim miejsc nie skupiałabym się na jednym regionie, bo specjalistów warto szukać w całej Polsce. Ja konkretnie mogę polecić Ci doktor Żukowską z Łodzi. Doświadczenie oraz odpowiednie podejście do pacjenta dają Ci satysfakcjonujący efekt.

  • Anonim
    Alicy
    21 wrz 2021

    Znalazł pan kogoś?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama