Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Opuchlizna po korekcji ucha

Anonim
Pemo
Lublin · Utworzono: 1 sty 2024 · Ostatnia odpowiedź 1 sty 2024

Witam, Mam pytanie do osób po korekcji i specjalistów. Minęło 3 tyg. po korekcji lewego ucha. Jestem trochę zaniepokojony efektami zabiegu. Uszy są co prawda symetryczne, aczkolwiek ucho na którym wykonano zabieg jest - mam wrażenie - dużo bardziej podpuchnięte. Chodzi konktetnie o górną część małżowiny, która jest wyraźnie grubsza . Początkowo myślałem, że to tylko moje błędne przeświadczenie, ale porównując zdjęcia teraz i przed zabiegiem widać że mimo asymetrii uszu małżowiny miały wówczas podobną grubość. Teraz jest niestety inaczej. Czy ten efekt może ustąpić? Czy tak już zostanie bo ucho przebudowało się po zabiegu? Dodam że ucho po korekcji nadal ma większą tkliwość i lekko piecze. Ciężko nazwać to bólem - bardziej dyskomfortem. Ból jest tylko przy mocniejszym dotyku lub lekkim odchyleniu ucha (przypadkiem przy zakładaniu czapki itp...). Największe nacięcie było na przedniej części małżowiny. Ucho zostało przy zabiegu lekko "załamane" aby je dociagnąć. Proszę o pomoc

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Pemo
    1 sty 2024

    Pierwsze zdjęcie ucho po korekcji (zaznaczone zgrubienie małżowiny), drugie zdjecie ucho bez korekcji.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama