Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekcja/operacja plastyczna uszu u dziecka - co zrobić z niezadowalającym efektem?

Anonim
Adholland
Warszawa · Utworzono: 28 cze 2022 · Ostatnia odpowiedź 14 lip 2022

Witam! 8 letni Syn miał korektę uszu dokładnie miesiąc temu, efekty są wg mnie fatalne. Uszy na górze są bardzo przylegające, a od połowy ucha w dół odstające na ok 3cm. Uszy wyglądają nienaturalnie, jakby były mięsiste, grube, opuchnięte, grobulka w jednym uchu bardzo odstaje. Czy tak powinny wyglądać uszy miesiąc po operacji? Co zrobić, czy lekarz powinien wykonać korektę? Macie jakieś doświadczenia?

14 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Adholland
    14 lip 2022

    Super, ciesze sie ze sie udalo!! I ze zwrocili pieniadze, skoro zwrocili to napewno musieli widziec ze zle wykonali! Dobrze ze sie wszystko tak skonczylo

  • Anonim
    Annnaa
    13 lip 2022

    Nie zdecyduje się na operację gdyż gdyby znowu coś było nie tak to efekt jest już nieodwracalny. A po wyjęciu uszy wróciły do poprzedniego wyglądu. Oprócz tego że z tyłu zostaną mi blizny.
    Lekarze uważają że efekt za pomocą nici aptos o ile uszy nie odskoczą jest trwały gdyż nici są niewchłanialne

  • Anonim
    Annnaa
    13 lip 2022

    Nici są już wyjęte. Bolało bardzo. zostały mi rany które pieką i pewnie też będą blizny. Lekarz twierdził że uszy z czasem by się wyprostowały, ale nie był w stanie zagwarantować że na pewno. Dostałam całkowity zwrot kosztów zabiegu
    Płaciłam 3 tys

  • Anonim
    Adholland
    8 lip 2022

    Jeśli kiedyś by Pani się zdecydowała na operację klasyczną uszu, która da trwałe efekty, to ja mogę polecić dr. Dmytrzaka w Szczecinie, ja u niego robiłam i efekt jest całkiem fajny, być może również w innym mieście przyjmuje, nie mam pojęcia. Ale w razie w mogę polecić.

  • Anonim
    Adholland
    8 lip 2022

    I ile Pani płaciła za ten zabieg jeśli można zapytać? Niech chociaż połowę oddają !

  • Anonim
    Adholland
    8 lip 2022

    Z tego co czytam nici nie dają stałego efektu a są czasowe, a operacyjnie, wtedy już na cale życie. Z ciekawości zapytam czy lekarz tez zauważył u Pani że jest źle wykonane, że podjął decyzje o wyjęciu nici? Czy zrobi to tylko dlatego ze Pani tego oczekuje?

  • Anonim
    Annnaa
    8 lip 2022

    Już umówiłam się z lekarzem ale wizyta na wyjęcie nici dopiero w poniedziałek. Czyli 14 dni od zabiegu. Martwię się, że zostaną mi blizny i uszy nie wrócą do normalnego wyglądu. :(( Co do poprawki nie wchodzi w grę, nie dam drugi raz się zmasakrować. Będę walczyć o zwrot kosztów.
    Pani również życzę dużo siły i proszę się nie poddawać. To faktycznie nie wygląda dobrze i na pewno dało się inaczej, tak jak u mnie.

  • Anonim
    Adholland
    5 lip 2022

    Troszkę czytam w internecie o tych niciach i być może do kilku dni po zabiegu można jakoś cofnąć ten efekt. Niech Pani nie czeka i leci do lekarza

  • Anonim
    Adholland
    5 lip 2022
    Najlepszy komentarz

    Wie Pani co, niech Pani nie czeka lepiej tak patrze na zdjęcia, na Pani miejscu bym czym prędzej atakowała tego lekarza który to robił i domagała się naprawienia tego w cenie !! Nie wyszłabym z gabinetu gdybym miała taki efekt. Sama miałam operację, ale nie nićmi a chirurgicznie parę lat temu, uszy wyglądały już po miesiącu że mogłam upiąć w kitkę.

  • Anonim
    Adholland
    5 lip 2022

    Jedno ucho jest bardziej bolesne i właśnie sztywne i twarde. Drugie jest ok, syn miał zabieg w ramach nfz, dziś pojechałam do szpitala, mówię o swoich spostrzeżeniach, że wygląda to bardzo źle, od tyłu wyglądają na bardzo grube, odstaja na 4 cm czyli tyle ile przed operacją, a góra jest tak uklepana że kartki nie można tam wsadzić, lekarze twierdzą, że jest super, inaczej się nie dało, że to moja fanaberia, że jestem kolejną niezadowoloną, wymyślającą klientką, niestety sprawa wygląda tak, że to ludzie mi mówią że jego uszy wyglądają fatalnie, kazano poczekać jeszcze 2 miesiące, ponieważ powiedziałam ze będę domagać się poprawki. Nie wiem jak wygląda korekta nićmi. Może da rade to u Pani naprawić bez inwazyjnie, jakoś cofnąć ten efekt? Wygląda faktycznie źle, my to widzimy ale lekarz tego nie zauważy, bo komu by się chciało robić korektę, która powinna być w cenie? dla nich będzie efekt super, byleby znów się nie babrać w uszach. Ja bym się nie dała, poczekała z 2 tyg na Pani miejscu i domagała się cofnięcia tego efektu jeśli da radę, poprawka albo zwrot pieniędzy? Niech Pani skonsultuje to z lekarzem. Ja na tyle zdesperowana byłam, że pojechałam dziś na oddział szpitalny do tego lekarza, nie czekałam na wizytę we wrześniu. Trzeba działać i nie dać się spławić

  • Anonim
    Annnaa
    5 lip 2022

    Czy syn uskarża się nadal na ból? Ja nadal mam uszy opuchnięte twarde i bolesne

  • Anonim
    Annnaa
    5 lip 2022

    Ja jestem 9 dni po korekcji za pomocą nici aptos. moje uszy są strasznie zdeformowane

  • Anonim
    Adholland
    3 lip 2022

    Nie, operacyjnie, modelowana chrząstka. Z tyłu nie mają takiego wcięcia ładnego jak w normalnym uchu, jak podejrzewam już nie są opuchnięte, być może to nadmiar skóry? Wygląda jakbym miał takie dwie buły z tylu uszu. Dlaczego jest taki efekt ? Dziś ponad miesiąc po operacji uszy ciągle wyglądają tak samo. Dlaczego tak wstrętnie to wygląda ?

  • Anonim
    Annnaa
    2 lip 2022

    To była tradycyjna metoda czy za pomocą nici aptos?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama