Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekcja uszu Śląsk lub Czechy

Anonim
Dzoo
Rybnik · Utworzono: 26 sie 2022 · Ostatnia odpowiedź 22 cze 2023

Witam, kogo polecacie? Jaka klinika i który lekarz na Śląsku lub w Czechach? I czy w ogóle Czechy to dobry kierunek? Czy dalej w Czechach opłaca się jeśli chodzi o koszt zabiegu? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w temacie korekcji u naszych sąsiadów?

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Zuza87
    22 cze 2023

    Daria kto Ci wykonywał zabieg w scm?

  • Anonim
    DariaL
    12 lis 2022

    Za granicą nie mam doświadczenia, ja robiłam korektę odstających uszu w SCM clinic w Krakowie. Bardzo dobrze i fachowo przeprowadzony zabieg. Nie było żadnych komplikacji, zabieg trwał 1,5 h, szwy zdjęto mi po tygodniu, przez 2 tygodnie nosiłam specjalną opaskę. Z efektu jestem bardzo zadowolona, bo spełniło się moje marzenie. Co Ci mogę poradzić, to dobrze sprawdź miejsce, gdzie zdecydujesz się iść, żeby później nie było przykrych rozczarowań. Naprawdę, ja zanim zdecydowałam się, zrobiłam bardzo porządny wywiad i byłam na paru konsultacjach. Powodzenia.

  • Anonim
    Ardnas
    30 sie 2022
    Najlepszy komentarz

    Witaj, jestem w Czechach u dr Paciorka na powiększeniu piersi. Cenowo wychodzi tak jak w PL.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama