Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Usunięcie silikonu z ust po 15-tu latach i ich wymodelowanie

Anonim
aga604299
Warszawa · Utworzono: 9 lis 2017 · Ostatnia odpowiedź 6 sie 2018

Witam . 15 lat temu poddalam się zabiegowi powiększenia ust . lekarz miał użyć kolagenu który miał się wchłonąć po 6 miesiącach . usta zostaly cały ten czas duże co szczególnie mi nie przeszkadzało .ostatnio jednak Poddalam się badaniu Eco i okazało się ze w usta mam wstrzykniety płynny silikon który chciałabym usunąć . chciałabym wiedzieć kto takim zabiegiem mógłby sie zająć jaki byłby koszt...myślę o usunięciu silikonu oraz modelowaniu ust.pozdrawiam

9 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Sylwia733522
    6 sie 2018

    Czy udało się Pani dotrzeć do takiego lekarza który podjął się tego?

  • Anonim
    Dori13777
    9 sty 2018

    Hej, I jak miałas już operacje? podejrzewam ze ja mam podobny problem. Please napisz i podziel sie wskazowkami **********. Pozdrawiam

  • Anonim

    Anonim

    22 lis 2017

    Napisz po zabiegu co było robione i jak się czujesz.
    Trzymam kciuki

  • Anonim
    aga604299
    21 lis 2017

    Dziekuje bardzo za odpowiedz . mimo że silicon był zabroniony myślę jednak ze został mi wstrzykniety właśnie silikon . osoba która wykonywała usg stwierdziła że daje bardzo charakterystyczny obraz. Jestem już umówiona na piątek na usunięcie chirurgiczne . o dr de santis dużo słyszałam ..specjalizuje się on w laserze co daje mierne skutki jeśli chodzi o silikon . skonsultowalam się z dwoma lekarzami i stwierdzili że jedyna opcja jest chirurgiczne usunięcie .

  • Dr n. med. Marcin Sierociński

    · 15 lis 2017
    Najlepszy komentarz

    We Włoszech dosyć popularny był poliakrylamid "pod nazwą handlową Bioalcmid lub Aquamid,odświeżony obecnie w nieco innej postaci "min stosowany, celem powiększenia piersi. Plynny silikon jest prawnie zabronionym preparatem więc wątpię czy mamy z nim do czynienia.
    Poliakrylamid potrafi po wielu latach krystalizować lub się upłynniać .Sporadycznie daje to objawy opisywane przez Panią. Jednak najczęściej jest to związane z nadkażeniem preparatu.
    Proszę udać się do najbliższego gabinetu chirurgii plastycznej lub skierować swoje kroki do Modeny do prof. De Santisa. Ma on olbrzymie doświadczenie i dysponuje technologią która w niektórych przypadkach jest pomocna.

  • Anonim

    Anonim

    12 lis 2017

    To chyba jest problem.Napisz później czy udało Ci się go rozwiązać.
    Życzę Ci powodzenia

  • Anonim
    aga604299
    10 lis 2017

    Usta puchna gdy jest bardzo gorąca ..nie wiem czy jest to związane z silikonem..

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 10 lis 2017

    Witam,

    Konieczna jest osobista wizyta, proponuję przesłać wyniku badania ********

    Pozdrawiam
    Dr Jerzy Chęciński

  • Anonim

    Anonim

    10 lis 2017

    Czy czujesz jakieś dolegliwości? Jeśli nie to może nie ruszaj ,możesz narobić sobie więcej problemów niż myślisz.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama