Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Permalip lub technika VY - blisko Gdyni?

Anonim
vega850217
Lublin · Utworzono: 25 lis 2019 · Ostatnia odpowiedź 26 lis 2019

Witam

Gdzie najbliżej Gdyni wykonuje ktoś zabiegi powiększenia dolnej wargi? Interesuje mnie stały efekt więc chyba w grę wchodzą tylko implanty Permalip lub technika VY...inne techniki pozostawiają widoczne blizny więc to nie dla mnie..

Pozdrawiam

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    vega850217
    26 lis 2019

    Nie zgadłaś...nie z tego powodu:) Nie ma to jak ktoś kto się nie zna a pisze:) Też nie musisz odpowiadać. Jak pisałem interesują mnie opinie osób co znają temat:)

  • Anonim

    Anonim

    26 lis 2019

    Fakty to Ty mylisz, przy powiększaniu bardzo wąskich ust robi się kaczy dziób. Ty napisałeś to samo, bo napisałeś " z tego co słyszałem bardziej idzie do przodu a nie w dół."
    Twoja odpowiedź była niegrzeczna i nie z powodu kaczego dzioba, ale tobie mylą się fakty. Nie musisz już odpowiadać

  • Anonim
    vega850217
    26 lis 2019

    odpisałem Ci, że mylisz fakty i tyle:) nie ma w tym nic niegrzecznego...akurat ty piszesz o jakiś kaczych dziobach a nie rozumiesz, że mnie to nie dotyczy:) ale nie będę tłumaczył czemu.

  • Anonim

    Anonim

    26 lis 2019

    Przyznałam ci rację a Ty jeszcze zachowujesz się niegrzecznie. Sam sobie poszukaj co to kaczy dziób a swoją drogą to już sobie wyobrażam faceta z ogromną, sztuczną wargą. No ciacho po prostu

  • Anonim
    vega850217
    26 lis 2019
    Najlepszy komentarz

    ta dyskusja do niczego nie prowadzi...najlepiej poobserwuj jak to wyglada u facetow...co to.kaczy dziob...bo mylisz fakty...czy nie ma tutaj zadnych lekarzy ktorzt ktorzy znaja sie na tym?:)

  • Anonim

    Anonim

    26 lis 2019

    No sorry, nawet nie pomyślałam, że jesteś facetem, ale skoro facet nie potrzebuje mieć dużej górnej wargi to po co mu duża dolna warga? Możesz wyglądać śmiesznie.
    Muszę Ci jednak przyznać rację, że przy bardzo małych ustach kaczy dziób jest gwarantowany

  • Anonim
    vega850217
    26 lis 2019

    facet nie potrzebuje mieć dużej górnej wargi:)...kwas ma swoje ograniczenia bo z tego co słyszałem bardziej idzie do przodu a nie w dół..więc bardziej interesują mnie metody, o których pisałem...

  • Anonim

    Anonim

    26 lis 2019

    Czemu tylko dolną chcesz powiększać, górna też tego wymaga. Na twoim miejscu najpierw spróbowałabym powiększyć kwasem żeby zobaczyć jak to wygląda i czy zaakceptujesz swój wygląd

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama