Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Metabolizm kwasu w ustach - NEAUVIA ORGANIC INTENSE LIPS

Anonim
anioszekmac
Warszawa · Utworzono: 21 lip 2023

Dzień dobry, zwracam się z prośbą o radę ws zbyt szybkiego wchłaniania się kwasu hialuronowego w ustach. Począwszy od lipca 2022 usta wypełniam preparatem NEAUVIA ORGANIC INTENSE LIPS. Po raz pierwszy wypełniłam usta w lipcu 2022 r. - 1 ml. Po kilku tygodniach nie było już śladu. Po raz drugi usta wypełniłam w marcu 2023 - 0,5 ml. Po 2-3 tygodniach nie było już śladu. Po raz trzeci usta wypełniłam w maju 2023 - 1 ml. Po dwóch tygodniach od zabiegu usta wyglądały pięknie a efekt był zauważalny i przy tym subtelny, lecz z każdym dniem widzę, że usta stają się coraz mniejsze. Po dwóch miesiącach od zabiegu efektu prawie nie widać. Usta wyglądają lepiej, niż przed pierwszym zabiegiem, ale spodziewałam się bardziej trwałego efektu. W przeciągu roku wpuszczono w usta 2,5 ml preparatu NEAUVIA ORGANIC INTENSE LIPS i niestety kwas znika. Dodam, że zabiegi wypełnienia ust wykonywałam u doświadczonego lekarza w renomowanej klinice medycyny estetycznej. Przy wypełnieniu zastosowano znieczulenie dentystyczne. O usta dbam: nie opalałam się, nie korzystam z sauny, nie pije gorących napoi. Jestem osobą zdrową. Czy to jest normalne przy tym preparacie, że tak krótko utrzymuje się efekt? Jaki inny preparat do wypełnienia ust mogę zastosować? Który z preparatów daje trwalszy od Neauvia efekt? Z góry dziękuję za odpowiedź.

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama