Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Bullhorn Lip Lift - czy ktoś wykonuje taki zabieg?

Anonim
Alicja102262
Wrocław · Utworzono: 21 lut 2013 · Ostatnia odpowiedź 30 lis 2017

Witam serdecznie, jestem zainteresowana powiększeniem ust, szczególnie górnej wargi. Miałam kiedyś wypełniane usta kwasem hialuronowym, ale niestety efekt były moim zdaniem mizerny ponadto krótko utrzymywał się na ustach (koło 2 miesięcy). Jakiś czas temu zainteresował mnie sposób zwany Bullhorn Lip Lift. Jest to trwała metoda powiększenia czerwieni wargowej. Myślę, iż to dla mnie idealna metoda ponieważ główny problem to właśnie nazbyt duża przestrzeń pomiędzy nosem a początkiem górnej wargi. Chciała bym dowiedzieć się gdzie w Polsce mogła bym wykonać taki zabieg i mniej więcej jakich kosztów miała bym się spodziewać. Dziękuję serdecznie z góry za udzielone mi odpowiedzi

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    30 lis 2017

    Cześć Magda ,uzyskałaś bardzo ładny efekt i widać,że jesteś bardzo zadowolona ,bo chwalisz lekarza na lewo i prawo i tak powinno być po udanym zabiegu .
    Proponuję abyś dodała jeszcze recenzję na polskiej stronie lekarza ,bo wątpię czy wszystkie zainteresowane osoby dotrą do wersji angielskiej ,ale i tak Twoje wpisy zrobią swoje . Ja swoimi wpisami też rozsławiłam jedną klinikę.

  • Anonim
    maggie610880
    29 lis 2017
    Najlepszy komentarz

    Witam Alicjo,
    Ja przeszlam ten zabieg w klinice dr Piotra Osucha jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Wiem doskonale o czym mowisz tez probowalam wypelniaczy ale nie przyniosly oczekiwanych efektow. Sprawdz moja recenzje i zdjecia.
    Pozdrawiam
    Magda

  • Anonim

    Anonim

    23 wrz 2017

    A mnie zainteresowała wypowiedź lekarza a mianowicie 3,500 zł netto ,czyli zapłaci się z podatkiem ,ale odpisze się go od dochodu i zostanie netto a może cały zabieg wrzuci się w koszty.....?

  • Anonim
    ustaaa
    22 wrz 2017

    Witam serdecznie . Minęły już 4 lata od Pani wypowiedzi na forum :) Jednak może jakimś cudem otrzyma Pani powiadomienie. Proszę napisać czy zdecydowała się Pani na zabieg ? Jeśli tak to gdzie, jaki jest efekt oraz ile Pani płaciła ? pozdrawiam.

  • Anonim
    anulka_b202245
    19 cze 2013

    Też chciałabym taki zabieg wykonać, jednak w internecie jest b.mało informacji na ten temat...Jeżeli się Pani na niego zdecyduje, proszę coś napisać na ten temat, gdyż mam duże wątpliwości...czy warto go wykonać, czy pozostaje blizna, jak długo się goi itp. Boje się, że zostanie to zrobione krzywo lub coś pójdzie nie tak:( w końcu to zostanie na całe życie. A może lepiej zdecydować się na gull-wing lip lift? Gdzie w ogóle warto wykonać taki zabieg?
    Jeszcze sprawa najważniejsza-pracuję zawodowo, czy po takim zabiegu mogę normalnie chodzić do pracy nie strasząc ludzi? Da się zatuszować to jakoś, czy najlepiej wziąc sobie wolne na jakiś okres czasu?

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 21 lut 2013

    Witam,

    wielokrotnie wykonywałem takie zabiegi.
    koszt w znieczuleniu miejscowym to 3,5tys zł netto.


    Pozdrawiam,
    Dr Jerzy Chęciński
    Specjalista Chirurgii Plastycznej


    Gabinet Chirurgii Plastycznej
    dr Jerzy Chęciński
    ************
    **********
    tel. ***********
    e-mail: *********
    **********

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama