Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zabieg wypełnienia doliny łez

Anonim
olaula
· Utworzono: 17 lut 2020 · Ostatnia odpowiedź 29 lut 2020

Poprawka. Jestem rok po zabiegu na powiece dolnej. Lekarz obiecał, że zniknie dolina łez i zmarszczki. Niestety na dobra sprawę ja zmian żadnych nie widzę. Chciałabym zapytać, czy można to co jest skorygować, aby pod okiem skóra była naprężona, gładka bez widocznych oczodołów. Taki był cel mojej pierwszej operacji, ale jak widać to był moj cel, a nie operatora.

12 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    olaula
    29 lut 2020

    Zapewnial mnie ze bedzie dobrze i ze zniknie dolina lez. Zaplacilam 2000e ?nie bylo mowy o przeszczepach tluszczu itd.

  • Anonim
    Alea
    29 lut 2020

    A czy lekarz mowil Ci o przeszczepie tluszczu....na takiej zasadzie ze wycina tam gdzie jest nadmiar i umiejscawia tluszcz w doline lez?
    Reklamowalas zabieg?
    Ja mysle nad operacja....dojrzewam do tej decyzji....

  • Anonim
    olaula
    29 lut 2020

    Mialam operacje ?

  • Anonim
    Alea
    29 lut 2020

    Jesli robila Pani wypelnienie doliny lez a nie operacje poprzez ciecie to dlatego Pani nie widzi efektow. Ja po wypelnieniu kwasem doliny lez zrobilam sobie wieksze kuku niz mialam. Teraz szukam dobrego specjalisty - chirurga ktory to nozem naprawi :/

  • Anonim

    Anonim

    20 lut 2020

    Wypełnienie kwasem to nie jest operacja, to zabieg.

  • Anonim

    Anonim

    20 lut 2020

    Raczej nie, ale Ty sama sobie zaprzeczasz "Napisalam taki byl cel operacji . Wypelnienie chyba raczej nie jest operacja" a w poście też napisałaś " Taki był cel mojej pierwszej operacji"

  • Anonim
    olaula
    20 lut 2020

    Napisalam taki byl cel operacji . Wypelnienie chyba raczej nie jest operacja.

  • Anonim
    olaula
    20 lut 2020

    Po zabiegu

  • Anonim

    Anonim

    20 lut 2020

    Zabieg/operację miałaś na jednej powiece?

  • Anonim

    Anonim

    20 lut 2020

    A zdjęcia wszystkie są po zabiegu/operacji czy przed i po?

  • Anonim

    Anonim

    20 lut 2020

    W sumie to nie napisałaś jaki to był zabieg. Najpierw myślałam, że to było wypełnienie, prawdopodobnie kwasem, ale potem piszesz o operacji to w końcu co to było?

  • Anonim
    olaula
    19 lut 2020

    ?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama