Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Widoczne blizny i zmiana kształtu oczu po korekcji powiek

Anonim
Ewa413576
Szczecin · Utworzono: 13 paź 2016 · Ostatnia odpowiedź 7 maj 2021

Witam serdecznie. Prawie 3 miesiące temu miałam robioną korektę górnych i dolnych powiek. Niestety zabieg ten nie powiódł się .....Górne blizny mam bardzo wysoko widać je nawet gdy mam otwarte oczy, do tego są niesymetryczne, postrzępione . grube i czerwone, trudno się goją (mimo drogich żeli silikonowych) bardzo mnie te blizny bolą, ciągną całe oko w dół. Natomiast dolne powieki to też dramat blizny asymetryczne i to bardzo, nie wycięte do końca poduszeczki tłuszczowe, dolne blizny ciągną mi oko w stronę nosa. Ogólnie to po zabiegu wyglądam gorzej niż przed zabiegiem, zmienił mi się kształt oczu są jakieś okrągłe i małe, górna powieka się wywija ,widać tzw. linię wodną. Mój zabieg górne i dolne powieki trwał około 30 minut razem wszystko. Czy jest jakaś szansa na poprawę mojego wyglądu? Byłam już niejednokrotnie u swojego operatora, coś tam chce mi poprawić z tymi bliznami ale wydaje mi się,że nie ma szansy na to aby przenieś blizny w załamanie powieki gdyż ta skóra jest zbyt napięta,teraz te blizny mam ok 2 cm powyżej na górnych powiekach.Trochę się boję oddawać w te same ręce do poprawki, poprzednio Pan doktor nie miał dla mnie zbyt wiele czasu, bardzo mu się śpieszyło, stąd taka fuszerka.Bardzo proszę o pomoc bo nie mogę funkcjonować, nakładam na siebie tony makijażu aby to jakoś ukryć bo bez makijażu odstraszam,rzadko wychodzę z domu. Pozdrawiam EE

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    dariao
    7 maj 2021

    Dziewczyny, tak czytam ten wątek i jestem przerażona :( Bardzo Wam współczuję i mam nadzieję, że jakoś dobrze się to skończyło i udało się poprawić. Ja też zrobiłam plastykę powiek i poprawiłam od razu opadające brwi w znieczuleniu miejscowym, ale u mnie wszystko goiło się ładnie i nie miałam takich problemów. Też czytałam opinie o lekarzu, ale głównie kierowałam się tym, że koleżanka z Douglasa korzystała z zabiegów u dr Boligłowy i widziałam efekty na żywo. To musi być dla Was straszne, że czekałyście tyle na efekty, a później takie coś. Dajcie znać, jak u Was i czy wszystko już w porządku.

  • Anonim
    Bo_ena_
    15 kwi 2021

    Pani Ewo proszę o kontakt, chciałabym
    z Panią porozmawiać odnośnie nieudanego Pani zabiegu.

  • Anonim
    Ada883737
    21 lut 2020

    Współczuję Ci, mam nadzieję że od tamtego czasu już jest wszystko dobrze. Ja robiłam korektę górnych powiek tydzień temu. Jedno oko zajęło doktorce ok. 1 godz. 20 minut, więc ten lekarz chyba za bardzo się spieszył...

  • Anonim
    Bianca
    6 mar 2019

    Witam. Jestem dopiero dwa tygodnie po operacji powiek górnych i dolnych i nie wiem co myśleć. Na bliznach z zewnętrznej strony wyszły bolące grudki, które oczywiście uciskam kilka razy dziennie zgodnie z zaleceniami. Pod obiema dolnymi powiekami widoczne nierówności tak jakby nie do końca usunięta była tkanka tłuszczowa. Na prawej dolnej powiece zakładka jakby za mocno sciśniety był szew. Kontaktowałam się z kliniką w której wykonany był zabieg -mam się uzbroić w cierpliwość i uciskać. Ale czy twarde grudy tłuszczu da się rozmasować? Czy zakładkę da się rozmasować? Blizny może i owszem ale martwię się, że będzie to wymagało korekty A ja już nie chce przez to przechodzić.

  • Anonim
    Mirella
    3 sty 2019

    Moja operacja wycięcia górnych powiek trwała ok 45 min.Powieki są brzydkie,nam takie "kuleczki" po szwach, minęło właśnie pięć tygodni po operacji a mam jeszcze krwiaka pod lewym okiem i ciągnące powieki.Nie mam pojęcia,co jeszcze stosować,żeby zagoiły się szybko.Szwow nie widać,są prawie ********** stosować,aby ta czerwień zniknęła???

  • Dr n. med. Małgorzata Kot

    · 14 paź 2016

    Witam,
    Nie rozumiem jakiemu zabiegowi górnych i dolnych powiek Pani się poddała, który trwał 30 minut?
    pozdrawiam
    Małgorzata Kot

  • Anonim

    Anonim

    14 paź 2016
    Najlepszy komentarz

    Cześć Ewa ,2 - czy 3 miesiące po zabiegu to okres w którym nadal trwa rekonwalescencja i gojenie się blizn i jest to stanowczo zbyt wcześnie aby ocenić ostateczny efekt operacji .
    Fakt,że jak piszesz blizny nadal ciągną powieki i bolą właśnie o tym świadczy .Dobrze ,że stosujesz żele na blizny,rób to dalej ,ale wykonuj też masaż blizn ,który polega m.in. na uciskaniu zewnętrznych i wewnętrznych kącików powiek po 30 sek. oraz nakładaniu palców na dolne i górne powieki i wykonywaniu maleńkich ruchów okrężnych .To sprawi,że Twoje blizny staną się bardziej elastyczne i trochę rozciągną się wzdłuż i efekt ciągnięcia zniknie. Twoje blizny niczym nie ruszane po prostu kurczą się i stąd efekt ciągnięcia.
    Ja miałam robioną plastykę obu powiek i bite 2 miesiące miałam podobnie jak Ty,czułam się dosłownie jak Chińczyk , ale uwierz mi, to przejdzie.
    Najbardziej denerwuje mnie gdy lekarze na swych stronach piszą,że rekonwalescencja trwa 2 tygodnie , potem kobiety myślą,że coś jest u nich nie tak .Rekonwalescencja trwa wiele miesięcy a jak długo to zależne jest również od organizmu każdej z nas.
    To ,że masz cięcia zrobione zbyt wysoko to niewątpliwie wina lekarza i nie wierz w to ,ze jak wcześniej miałby dla Ciebie czas to zrobiłby to lepiej . On powinien dobrze obejrzeć Ciebie tuż przed operacją ,zobaczyć gdzie u Ciebie są załamania powiek i nawet zaznaczyć te miejsca .Myślisz,że gdyby wcześniej widział Ciebie ze 3 razy to to by coś zmieniło? Nie , oni robią to szablonowo a Twój lekarz odwalił wręcz taśmową robotę ,30 min.na dolne i górne powieki to rzeczywiście ekspres .
    Trudno gojące się blizny to już nie jest wina lekarza ,ale masuj je ,bo tam niewątpliwie zrobiły się zrosty i zastoje limfy.Zobaczysz jak szybko masaże dają efekty.
    Szkoda ,ze nie zamieściłaś zdjęć .Z czasem blizny powinny być coraz mniej widoczne aż powinny zniknąć,tak przynajmniej piszą te babki,które miały operowane powieki kilka lat temu.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama