Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Poziome wydłużenie oka - czy istnieje alternatywa dla kantoplastyki?

Anonim
Dredo56
Wrocław · Utworzono: 2 wrz 2019 · Ostatnia odpowiedź 10 wrz 2019

Po prawej stronie na zdjęciu ciągnę lekko skórę przy końcu w brwi do tyłu. Efektem jest poziome wydłużenie oka+ pionowe jego zmniejszenie. Czytając opinie w internecie dochodzę do wniosku, że można to osiągnąć dzięki kantoplastyce/kantopeksji, jednak są to zabiegi dość ekstremalne. Tutaj pojawia się pytanie czy istnieję alternatywa? Coś w rodzaju liftingu, nici podskórnej, szwy, podcięcia? skóry przy końcu brwi i złączenie wyżej do mięśnia, lub jeszcze inny sposób?

10 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    10 wrz 2019

    Przepraszam, ale dopiero teraz zauważyłam,że odpowiedziałeś na mój post. Rozumiem , każdy ma jakieś swoje cele, niekoniecznie zrozumiałe dla innych. Szukaj specjalisty, który spełni Twoje życzenie.
    Życzę powodzenia

  • Anonim
    Dredo56
    5 wrz 2019

    Dokładnie takie jakie udało mi się ociagnać na prawym zdjęciu dzięki ciągnięciu skóry za oczami przy koncówkach brwi do tyłu

  • Anonim
    Dredo56
    5 wrz 2019

    jestem mezczyzna, ironicznie ale mam wysoko osadzone brwi + bardzo spora ekspozycje gornej powieki, ale naciagajac skóre na powieki jakos jestem w stanie to zamaskowac.

    Moj cel jest dokładnie przeciwny niż ten kobiet. Chciałbym "zakapturzone" długie poziomo oczy,

  • Anonim
    Dredo56
    5 wrz 2019

    Ale czy mówimy o konsultacji chirurgicznej do niechacianej przeze mnie kantoplastyki, czy innej mniej inwazyjnej metody?

  • Anonim
    Dredo56
    5 wrz 2019

    Dziękuję za odpowiedź. Czyli jeżeli dobrze rozumiem boczny lifting brwi również lekko zmieni (pociągnie) kształt oczu?

  • Anonim

    Anonim

    4 wrz 2019

    Sorry, tak właściwie to nawet nie wiadomo czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Zadajesz pytanie, czytasz odpowiedzi to może wypadałoby odezwać się?

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 3 wrz 2019

    Witam,

    Konieczna jest osobista wizyta u chirurga plastyka.

    Pozdrawiam i zapraszam
    Klinika Chęciński

  • Anonim

    Anonim

    3 wrz 2019
    Najlepszy komentarz

    Czy na pewno chodzi o wydłużenie oka czy może trudno jest Ci określić Twój problem? Powiem Ci co ja widzę. Masz bardzo opadnięte powieki, chyba masz t.zw.fałd mongolski choć niekoniecznie, ale zdjęcia są tak malutkie, że trudno tu o właściwą ocenę. Masz też bardzo nisko osadzone brwi. Wszystko to sprawia, że Twoje oczy są małe i być może masz też problem z patrzeniem, bo powieki Ci to utrudniają. Korektę powiek prawdopodobnie możesz zrobić na NFZ.
    To co możesz zrobić natychmiast i już da świetny efekt to wydepilowanie tego nieokiełznanego buszu czyli brwi. Pójdź do kosmetyczki, chciej aby nadała Twoim brwiom ładny, naturalny kształt, oko natychmiast stanie się większe a twarz nabierze weselszego i młodszego wyglądu.Tylko niech Ci nie zrobi żadnych kantów na brwiach i udziwnień co robią sobie obecnie dziewczyny tylko naturalny łuk idący lekko do góry. Następnie pomyśl o plastyce powiek, warto.

  • dr Bartłomiej Zoń

    · 3 wrz 2019

    Dzień dobry.
    Domniemuję, że chodzi tu o bardziej azjatycki wyraz oczu. Można to spróbować wykonać nićmi haczykowatymi.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

  • dr n. med. Kamil Pietrasik

    · 3 wrz 2019

    Efekt zademnstrowany na zdjęciu, dotyczący brwi można osiągnąć dzięki bocznemu liftingowi brwi.
    To nie jest efekt kantopeksji/kantoplastyki.
    Pozdrawiam serdecznie
    Dr n med Kamil Pietrasik
    specjalista chirurgii plastycznej

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama