Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powikłania po befaroplastyce

Anonim
EwaStosio
Mińsk Mazowiecki · Utworzono: 27 paź 2021 · Ostatnia odpowiedź 4 lis 2022

4 tygodnie po befaroplastyce powiek górnych i usunięciu przepuklin tłuszczowych mam zrosty w wewnętrznych kącikach powiek. Ciągną i sprawiają duży dyskomfort. Masuję blizny i lekarz twierdzi, że cały czas mam tak robić. Jeśli nie przejdzie to "położy" tą bliznę. Znowu cięcie. Martwi mnie to i chyba bym się więcej nie zdecydowała. Duże ryzyko różnych powikłań, długi czas pełnego gojenia. Duża ingerencja w tkankę. Martwią mnie te zrosty. Co robić?

10 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    4 lis 2022

    A mogły byście mi poproszę napisać jak masowałyście? Ja jestem 4 tyg po i po bokach mam zgrubienia. Wizytę mam dopiero za 2 tyg. Ale już na 2 tydz po lekarzowi o tym mówiłam i jak by co to poprawi ale nie mówił nic o masażach tylko żeby jeszcze poczekać.

  • Anonim
    EwaStosio
    8 maj 2022

    Dzień dobry.
    Powiedzmy, że się ułożyło patrząc na to co było na początku. Ale to było jakieś trzy miesiące intensywnego masowania. Pewnie można jeszcze masować, ale ja już tego nie robię, bo powieki bardzo wymęczone. Niech zostanie jak jest i na żaden skalpel bym się więcej nie zdecydowała.
    Pozdrawiam ciepło.

  • Anonim
    Zico
    8 maj 2022

    Dzień dobry. Chciałam zapytać, czy się to ułożyło, bo podobny mam problem.
    Pozdrawiam

  • Anonim
    EwaStosio
    28 gru 2021

    Elu to dopiero początek. U mnie trochę poszło do przodu. Mam nadzieję, że obędzie się bez poprawki. Ale i tak zabieg uważam za bardzo inwazyjny o czym się wcale nie mówi. Za Ciebie trzymam kciuki.

  • Anonim
    El_bieta_Oszmianska
    25 gru 2021
    Najlepszy komentarz

    Ja robiłam dolne i górne 23.11.21 wciąż wszystko mi boli dookoła oczu, zmarszczki gorsze się porobiły przez te szwy, nie wygląda to dobrze, też duży dyskomfort

  • Anonim
    EwaStosio
    28 paź 2021

    Super wyszło. Naturalnie. Ja na razie nie mogę tak powiedzieć.
    Pozdrawiam ciepło.

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    28 paź 2021

    A tak jest teraz

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    28 paź 2021

    Zobacz, co ja miałam przed. Powieki zamykały mi oczy.

  • Anonim
    EwaStosio
    28 paź 2021

    Dziękuję Ci Kasiu za słowa pocieszenia. Na razie to wygląda gorzej niż lepiej. Ehhh... szlag by to trafił. Zobaczymy, poczekamy.

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    27 paź 2021

    Witam Ewo. Sama miałam zabieg 20 czerwca. Bałam się okropnie. Ale mam już 40-stkę i powieki były okropne. Bałam się, gdyż wiadomo to twarz i ciężko to ukryć. Wszyscy mówili, że to taki krótki zabieg i szybko się goi. Bzdura. Dla mnie powiększenie piersi było mniej stresujące, jak ta korekta powiek. Goiło się dwa miesiące, siniaki były miesiąc. Byłam przerażona.
    Teraz efekt jest niesamowity. Wyglądam na twarzy młodziej minimum pięć lat. Ewo, uzbrój się w cierpliwość, jeżeli lekarz zaproponował, że pomoże z tymi bliznami to super. Masuj i dbaj o te blizny. Ja nie robiłam makijażu przez dwa miesiące, tak się bałam tego dotykać. Napisz za miesiąc, czy jest lepiej. I my baby tak mamy, że panikujemy, ale naprawdę dla mnie to był zabieg z dużą ingerencją chirurgiczną. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama