Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Niesymetryczne, opadające powieki

Anonim
ourlv1
Wrocław · Utworzono: 19 gru 2019 · Ostatnia odpowiedź 29 cze 2021

witam, naturalnie mam niesymetryczne, opadające (gorne jak i dolne) powieki. stanowia one dla mnie ogromny kompleks i jak na codzien staram sie to zatuszowac makijazem, czy okularami, to przymierzam sie do operacji plastycznej. szukam lekarza, ktory moglby sie tego podjac. czy przechodzil tu ktos tak inwazyjne operacje (bo prawdopodobnie na jednej by sie nie skonczylo)? po drobnym researchu myslalam o korekcji powieki gornej i dolnej, oraz liftingu brwi. jaki koszt by one wynosily? dodaje swoje zdjecie, jak i ‚idealnych’ moim zdaniem oczu. czy mozliwe byloby osiagniecie takiego efektu?

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    lemon1970
    29 cze 2021

    ourlv1 niestety w Polsce już tak jest, że nie każdy jest miły niestety trzeba się przyzwyczaić. Otóż ja Cię rozumiem, bo miałam to samo. Wszystkie zabiegi, o których pisałaś są jak najbardziej dla ludzi, bo jeżeli ktoś się źle czuje i chce poprawić wygląd to czemu nie. Moim zdaniem powinnaś się po prostu umówić na konsultację i dowiedzieć od lekarza jaki efekt jesteście w stanie razem uzyskać. Ja tak zrobiłam i dr Boligłowa wszystko mi wyjaśnił. Efekty mnie zadawalają bardzo.

  • ClinicForYou

    · 20 gru 2019

    Witaj,
    Korekcja opadajacych powiek jest jak najbardziej mozliwa. Zapraszam na bezplatna konsultacje na podstawie zdjec.
    Kontakt na e-mail address:
    ************
    Tel: *********
    Pozdrawiamy!

  • Anonim

    Anonim

    20 gru 2019
    Najlepszy komentarz

    Tak na marginesie, zdanie zawsze zaczynamy z dużej litery. Warto mieć to na uwadze.

  • Anonim

    Anonim

    20 gru 2019

    Oj dziewczyno, trochę przesadziłaś. Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak opadająca dolna powieka, po drugie u Ciebie z powiekami wszystko w porządku a już zwłaszcza z dolnymi a, że ta górna po prawej na zdjęciu jest trochę niżej to jest to normalne,bo nikt nie jest symetryczny.
    Co rozumiesz przez "lifting brwi"? Ja tu widzę źle wydepilowaną linię brwi a właściwie to chyba nigdy nie depilowaną?. Pójdź do kosmetyczki i poproś żeby wydepilowała Ci brwi według Twojego "wzorca" a nie według tej dziwnej dziś mody. U Ciebie jest z czego zrobić wspaniałe brwi i aż Ci ich zazdroszczę.
    Na czym miałyby polegać te liczne operacje?
    A właściwie to, które jest zdjęcie Twoje a , które tego niedościgłego ideału, bo trudno się zorientować?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama