Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Plastyka powiek - jakies mozliwe powikłania ?

Anonim
ewa92449
Bydgoszcz · Utworzono: 10 kwi 2012 · Ostatnia odpowiedź 20 maj 2013

Doktor Kulesza z Poznania zaproponowała mi korektę powiek górnych i dolnych.Czy ktoś wie cokolwiek o efektach tego typu zabiegu wykonywanego przez Panią Doktor. Bardzo prosze o opinie. Boję się, nie wiem czy poddać się tej operacji u Niej. Oczekuję również opinii na temat tego zabiegu. Czy ktoś miał jakieś powikłania?

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    jessica
    20 maj 2013

    Witam serdecznie
    Rok temu mialam plastyke powiek dolnych. Powieka jest plaska,ale pod powieka na granicy miedzy policzkiem a powieka mam ciagle opuchlizne, ktora nie wyglada naturalnie.Wczesniej mialam opuchnieta cala powieke co przy workach pod oczami jest normalna sprawa,ale taka opuchlizna ,ktora mam teraz na granicy miedzy powiaka ,a policzkiem taki pasek nie wyglada noramlnie.
    Czy mozna cos z tym zrobic? Czym jest to spowodowane, i dlaczego tak sie czasami dzieje?

  • Anonim
    otwinowska
    18 lip 2012

    Poszukuję osób do programu TV - o zabiegach upiększających - bohaterów zarówno zadowolonych z wykonanego zabiegu, jak i osoby, które się zupełnie zawiodły i np. musiały dokonywać poprawek , chcą ostrzec innych.

    Podaję kontak: k.otwinowska@onet.eu

  • Anonim
    Emei
    18 lip 2012

    Jestem po korekcji powiek górnych. Robiłam w Szczecinie u dr Prowansa w Clinique Medic ul. Mickiewicza. Niestety na zewnętrznej prawej powiece mam bardzo brzydką bliznę po szwie.Jestem drugi miesiąc po korekcji i wyglada na to,że blizna pozostanie, a mnie przybyła dodatkowa "zmarszczka" przy oku - kurza łapka. Drugie oko zrobione jest niesymetrycznie. Proszę mi powiedzieć czy istnieje możliwość likwidacji tej blizny?

  • Anonim
    LIDIA93918
    22 kwi 2012

    witaj
    Jestem zainteresowana. Podaję meila: lidka37@op.pl

  • Anonim
    ewa92449
    18 kwi 2012

    Witam, jestem zainteresowana. Może podam moj adres mailowy, łatwiej będzie nam się skontaktować i porozmawiac na ten temat - ewan557@wp.pl. czekam na odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Ewa

  • Anonim
    basiunia
    10 kwi 2012

    Witam, widziałam efekt operacji kobiety po dwóch tygodniach. Kazdy mowił, ze wygląda lepiej, ale trudno było okreslić dlaczego. Plastykę wykonywała dr Sowa z Warszawy. Cena na dziń dzisiejszy 3600zł dół lub góra.To razy 2. Jak dół i góra razem, to mozliwy jest rabat, ale konkretna cena podawana jest przy wizycie. Ja mam zamiar zdecydowac się na tę samą usługę ale w na Słowacji. Cena dużo niższa a poziom usługi ten sam. Szukam kogoś,kto się zdecyduje, byłoby raźniej we dwójkę. Problemem jest dla mnie wolne w pracy i dyskrecja.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama