Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Plastyka powiek - Katowice

Anonim
AgaFilipczyk
Katowice · Utworzono: 5 paź 2022 · Ostatnia odpowiedź 3 kwi 2023

Dzień dobry, poszukuję sprawdzonego specjalistę medycyny estetycznej, który wykonuje plastykę powiek w okolicach Katowic? Czy ktoś miał do czynienia z tym zabiegiem? Jak wygląda proces gojenia, czy zostają blizny?

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    MariolaNowak
    3 kwi 2023

    Krakow- dr Leśniak w lk medzie. Wspaniała lekarka i osoba. Mojej mamie przywróciła pewność siebie wykonując zabieg blefaroplastyki:)

  • Anonim
    Agnieszka_Ko_ecka
    14 sty 2023

    Można wiedzieć jaka cena za górne powieki?

  • Anonim
    Justynapajak
    22 lis 2022

    Polecam dr Kamieńską. Jestem już kilka tygodni po operacji. Nie żałuję decyzji o zabiegu. Jestem bardzo zadowolona.

  • Anonim
    justynabanas899
    9 lis 2022

    Również wykonywałam plastykę powiek u dr Kamieńskiej. Zabieg był bezbolesny, było widocznych kilka siniaczków które szybko zniknęły. Wszyscy chwalą, że wyglądam o kilka lat młodziej.

  • Anonim
    celina89
    12 paź 2022
    Najlepszy komentarz

    Miałam okazję wykonywać zabieg u Dr Natalii Kamieńskiej. Bardzo przyjazna wizyta. Opuchlizna zeszła dosyć szybko po zabiegu. Czuję się naprawdę kilka lat młodziej! Polecam z całego serca!

  • Anonim
    Hania_Dyrda
    7 paź 2022

    Plastykę powiek wykonywała mi Doktor Natalia Kamieńska. Ma indywidualne podejście do pacjenta, na każde pytanie cierpliwie odpowiada, dokładnie wyjaśniła mi podczas wizyty wszystkie za i przeciw. Zabieg był bezbolesny. Wszystko się ładnie goi.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama