Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Plastyka powiek dolnych, polecani specjaliści

Anonim
Farbadozaciskow
Wrocław · Utworzono: 15 sie 2022 · Ostatnia odpowiedź 6 lut 2023

Dzień dobry, zastanawiam się nad plastyką powiek dolnych w celu usunięcia worków pod oczami, które mam od dziecka. Mam już 2 typy lekarzy, ale jestem ciekaw waszej opinii.

Martwią mnie też powikłania. Nie chciałbym aby kształt oka się zmienił, zależy mi tylko na usunięciu poduszki tłuszczowej. Na forum widzę dużo tematów o problemach z blizną i kształtem (naciągnięte itd.), ale głównie w przypadku plastyki górnych. Jakie są wasze doświadczenia?

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    AnnMaria
    6 lut 2023
    Najlepszy komentarz

    Ja skorzystałam z MEI Clinic we Wrocławiu. Zabieg wykonywał Dr Paweł Bigos. Jestem zadowolona. Mają nawet stronę poświęconą plastyce powiek.

  • Anonim
    KarolSkoczylas
    5 lis 2022

    Miałem robiony zabieg w Roseti med and beauty w Myślenicach. Robiłem wywiad i research wcześniej i zdecydowaniej najlepiej wypadała ta klinika. Wspaniała opieka, doświadczona lekarka, efekt po 3 miesiącach już zaskakujący!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama