Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Obrzęk 2 tygodnie po operacji

Anonim
iwa504104
Użytkownik wyróżniony
Tarnowskie Góry · Utworzono: 22 wrz 2022 · Ostatnia odpowiedź 23 wrz 2022

Dzień dobry, jestem 2 tygodnie po blefaroplastyce powiek górnych, na powiekach nadal utrzymuje się opuchlizna ( tzw. parówki) jestem zaniepokojona tą sytuacją, czy tak długo utrzymująca się opuchlizna to powikłanie, czy jest możliwość że ta opuchlizna już nie zjeździe?

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    23 wrz 2022
    Najlepszy komentarz

    Głowa do góry, wiem, że najlepiej byłoby od razu być piękną, wygojoną, ale tak niestety nie jest. Potrzeba cierpliwości i pokory. Czerwone blizny dość długo się utrzymują.

  • Anonim
    iwa504104
    Użytkownik wyróżniony
    23 wrz 2022

    Dziękuję za odpowiedź.. ciężko patrzeć w lustro, codziennie rano muszę robić zimne okłady, boję się, że skóra na powiekach się rozciągnie, blizny są czerwone, nie mówiąc o siniakach pod oczami 🙆.. to moja 2 operacja, pierwsza 6 lat temu była bezproblemowa, po 7 dniach mogłam śmigać i nikt się nie zorientował że coś było majstrowane, teraz niestety gojenie idzie jak po grudzie. Męczące to bardzo 😔

  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    22 wrz 2022

    Wszystko zejdzie, u mnie opuchlizna dość długo schodziła. Najgorzej było rano, wieczorem ok i następnego dnia rano znów opuchlizna. Przez ok pół roku spałam z lekko uchylonymi oczami. Długo stosowałam krople nawilżające.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama